HM Gordon przed jubileuszem 30-lecia działalności | MOTOFAKTOR

HM Gordon przed jubileuszem 30-lecia działalności

person Adrian Januszkiewicz 20/11/2020

W przyszłym roku Hurtownia Motoryzacyjna Gordon będzie obchodzić 30-lecie działalności. W tym czasie doszło w spółce do wielu zmian.

Hurtownia Motoryzacyjna Gordon z centralą w Zamościu koło Bydgoszczy, znajduje się na polskiej mapie motoryzacyjnej od 1991 roku i w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 30-lecia istnienia. Przez wiele lat firma założona przez Jacka Gordona, rozwijała się i na obecną chwile może, pochwalić się blisko 150 placówkami w całej Polsce oraz powierzchnią magazynową o wielkość 35 tys. m2 . Swoją sprzedaż prowadzi również na rynkach zagranicznych, między innymi na Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Czechach, Słowacji, na terenie Niemiec.

 

Rok 2020 wstrząsnął gospodarką na całym świecie. Pandemia COVID-19 utrudnia wielu podmiotom gospodarczym funkcjonowanie, wpływając bezpośrednio na rozwój firm.

Sytuacja spowodowana pandemią dotknęła w mniejszym lub większym stopniu branżę motoryzacyjną. HM GORDON, tak jak inne firmy musiał szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Trzeba było bardzo szybko zaadaptować się do zmian w sposobie dystrybucji części. Jednocześnie firma musiała zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Myślę ,że nauczyliśmy się funkcjonować w obecnie panujących realiach i jesteśmy dobrze przygotowani zarówno pod kątem obostrzeń dotyczących pandemii jak i procesów mających wpływ na działanie firmy. Jacek Gordon założyciel HM Gordon

 

Firma nie zapomina, również o działaniach, które mają pomagać jej w dalszym rozwoju. Służyć temu mają zmiany lokalizacji, niektórych placówek.

Jeżeli chodzi o zmiany lokalizacji placówek, jest to proces zupełnie naturalny i na przestrzeni lat przeprowadziliśmy wiele takich operacji.  Wynika to z chęci rozwoju, poprzez powiększenie przestrzeni magazynowej oraz zapełnienie jej większą ilością towaru, aby móc lepiej obsłużyć partnerów handlowych. W tym roku przenieśliśmy kilkanaście punktów sprzedaży na sąsiednie, większe oddziały. Spowodowało to polepszenie procesów logistyczno-magazynowych, co w efekcie przełożyło się na zwiększenie sprzedaży. Jacek Gordon

 

Nowe lokalizacje otrzymały placówki w Toruniu, Obornikach, Chełmży, Bydgoszczy, Gnieźnie oraz Suwałkach:

 

  • 87-100 Toruń,  ul. Polna 61/61A – powierzchnia 658 m2
  • 64-600 Oborniki,  ul. Piaskowa 1 – powierzchnia 300 m2
  • 87-140 Chełmża, ul. Ks. Piotra Skargi 10A – powierzchnia 182 m2
  • 85-733 Bydgoszcz , ul. Kijowska 46 – powierzchnia 500 m2
  • 62-200 Gniezno, ul. Gdańska 134 – Budynek B hala magazynowa numer 2 – powierzchnia 473 m2
  • 16-402 Suwałki, ul. Sejneńska 59

Źródło: HM Gordon

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).