Herrmann Push Adapter do podnoszenia EV w ofercie firmy Sosnowski | MOTOFAKTOR

Herrmann Push Adapter do podnoszenia EV w ofercie firmy Sosnowski

person Redakcja 17/04/2023

Oferta produktowa firmy Sosnowski została rozszerzona o Push Adapter do podnoszenia pojazdów elektrycznych na podnośnikach marki Herrmann.

 

Push Adapter montowany jest na końcach ramion podnośników Herrmann. Po zamontowaniu adapterów Push Adapter, pojazd jest całkowicie odizolowany elektrycznie od konstrukcji podnośnika. Po podniesieniu pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter, mechanik zyskuje niczym nieograniczony dostęp do całego podwozia, np. w celu łatwego montażu/demontażu zespołu baterii trakcyjnych.

 

Adaptery Push Adapter dostępne są z wymiennymi końcówkami/podkładkami izolującymi Top Connector. Podkładki posiadają profil dopasowany do punktów podparcia w pojazdach następujących marek: VW, Volvo, Polestar, Hyundai, Audi, Porsche, Tesla, BMW, Mercedes-Benz, Maserati.

Po zainstalowaniu adaptera Push Adapter zyskujemy na końcach ramion podnośnika dodatkowy punkt obrotu o 180°, który ułatwia pozycjonowanie adapterów pod pojazdem.

 

Adaptery posiadają sprężynowy mechanizm Push dociskający końcówkę/podkładkę izolującą do punktu podparcia pojazdu. Sprężynowy mechanizm przyspiesza decyzję, czy adapter znajduje się dokładnie pod punktem podparcia pojazdu. Nie ma ryzyka, że się ześlizgnie, co przekłada się na wyższą efektywność i ergonomię pracy.

Adaptery Push Adapter dopuszczają obciążenie do 900 kg na adapter.

 

Źródło: Sosnowski

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).