Herrmann Push Adapter do podnoszenia EV w ofercie firmy Sosnowski | MOTOFAKTOR

Herrmann Push Adapter do podnoszenia EV w ofercie firmy Sosnowski

Oferta produktowa firmy Sosnowski została rozszerzona o Push Adapter do podnoszenia pojazdów elektrycznych na podnośnikach marki Herrmann.

 

Push Adapter montowany jest na końcach ramion podnośników Herrmann. Po zamontowaniu adapterów Push Adapter, pojazd jest całkowicie odizolowany elektrycznie od konstrukcji podnośnika. Po podniesieniu pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter, mechanik zyskuje niczym nieograniczony dostęp do całego podwozia, np. w celu łatwego montażu/demontażu zespołu baterii trakcyjnych.

 

Adaptery Push Adapter dostępne są z wymiennymi końcówkami/podkładkami izolującymi Top Connector. Podkładki posiadają profil dopasowany do punktów podparcia w pojazdach następujących marek: VW, Volvo, Polestar, Hyundai, Audi, Porsche, Tesla, BMW, Mercedes-Benz, Maserati.

Po zainstalowaniu adaptera Push Adapter zyskujemy na końcach ramion podnośnika dodatkowy punkt obrotu o 180°, który ułatwia pozycjonowanie adapterów pod pojazdem.

 

Adaptery posiadają sprężynowy mechanizm Push dociskający końcówkę/podkładkę izolującą do punktu podparcia pojazdu. Sprężynowy mechanizm przyspiesza decyzję, czy adapter znajduje się dokładnie pod punktem podparcia pojazdu. Nie ma ryzyka, że się ześlizgnie, co przekłada się na wyższą efektywność i ergonomię pracy.

Adaptery Push Adapter dopuszczają obciążenie do 900 kg na adapter.

 

Źródło: Sosnowski

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).