Hengst Filtration na Automechanice pod hasłem The SMART Alternative | MOTOFAKTOR

Hengst Filtration na Automechanice pod hasłem The SMART Alternative

person Adrian Januszkiewicz 7/09/2022

W dniach 13 - 17 września Hengst Filtration zaprezentuje bogate portfolio produktów i usług na stoisku A71 w hali 4.0 podczas targów Automechanika Frankfurt 2022.

 

Jedną z głównych atrakcji na stoisku Hengst Filtration będzie modułowy system filtracji paliwa Blue.maxx. Nowoczesne silniki wysokoprężne stawiają wysokie wymagania dotyczące czystości oleju napędowego, dlatego Hengst stworzył elastyczny system modułowy. Różnice we właściwościach paliwa na całym świecie wpływają na wymagania dotyczące skutecznego oczyszczania i nowoczesnych koncepcji filtracji paliwa. Jak podaje producent, wkład filtracyjny systemu Blue.maxx w pełni nadaje się do recyklingu, a zabezpieczenie instalacyjne zapobiega nieprawidłowej obsłudze. Wydajna pompa ręczna ma mieć maksymalną niezawodność funkcjonalną dzięki działaniu tłoka. Konserwacja ma być szybka i łatwa, nie wymagać używania specjalnych narzędzi, a modernizacja ma być elastyczna – dzięki różnym opcjom połączeń, nie wymagać aprobaty KBA (niemieckiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego). W ofercie Hengst Filtration dostępny jest moduł Blue.maxx 450 przeznaczony do zabudowy w pojazdach ciężarowych i autobusach oraz Blue.maxx 300 dostosowany do montowania w mniejszych przestrzeniach, przy zachowaniu wymaganych parametrów przepływu i filtracji paliwa.

Modułowy system Blue.maxx - jedna z wielu atrakcji na stoisku Hengst Filtration.

Poza modułowym systemem filtracji Blue.maxx, na stoisku Hengst odwiedzający zobaczą nowoczesne rozwiązania z zakresu filtracji oleju, powietrza, paliwa, automatycznych skrzyń biegów, czy filtracji kabinowej.

 

Cieszę się, że niebawem będę mógł osobiście ponownie powitać naszych klientów na jednych z najważniejszych targów na niezależnym rynku części zamiennych – komentuje Oliver Nabrotzky, wiceprezes grupy ds. sprzedaży na niezależnym rynku części zamiennych.

 

Źródło: Hengst Filtration

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).