Hengst Filter zmienia się w Hengst Filtration | MOTOFAKTOR

Hengst Filter zmienia się w Hengst Filtration

person Adrian Januszkiewicz 22/06/2022

W ramach konsolidacji komunikacji wizualnej dział części zamiennych Hengst Filter zmienił nazwę na Hengst Filtration.

Hengst SE przez lata, w zależności od oferowanego produktu lub usługi, prezentował swoją działalność pod nazwami Hengst Automotive, Hengst Filtration lub jako znany na niezależnym rynku części zamiennych Hengst Filter. W czerwcu 2022 firma ogłosiła konsolidację komunikacji wizualnej pod jednym wspólnym logo – Hengst Filtration.

 

 

Logotyp został „oczyszczony” z żółtego tła, oddając lepiej nowe hasło „purifying our planet”. Kluczowe elementy komunikacji wizualnej zyskały charakterystyczną żółtą ramkę, która pokazuje efekt filtracji, poprzez rozjaśnienie części grafiki. Unifikacja logotypu oraz hasła idealnie podsumowuje misję firmy – przewodzimy w świecie filtracji czyniąc naszą planetę czystszym miejscem.

 

Hengst Filter pozostaje nazwą produktów sprzedawanych w charakterystycznych żółto-granatowych opakowaniach na niezależnym rynku części zamiennych.

 

Świat nieskończonej filtracji Hengst

Mobilność, zdrowie, ekonomia, ochrona środowiska i zrównoważony rozwój. Codzienna działalność Hengst skoncentrowana jest wokół głównych problemów współczesnych czasów – a wszystko po to, aby Ziemia stała się czystszym miejscem. Produkty Hengst Filtration, w każdym miejscu na świecie i na wiele sposobów mają wspomagać osiąganie tego celu. Hengst cały czas zastanawia się, co może zrobić lepiej? Jak zapewnić jeszcze bardziej skuteczne wsparcie?

 

 

Źródło: Hengst Filtration

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).