Hella ponownie z nagrodą „Najlepszej marki” ETM | MOTOFAKTOR

Hella ponownie z nagrodą "Najlepszej marki" ETM

Hella zdobyła 1. miejsce w plebiscycie organizowanym przez EuroTransportMedia (ETM) w kategorii "Wyposażenie oświetleniowe".

EuroTransportMedia (ETM), wiodący specjalistyczny wydawca dla rynku pojazdów użytkowych, oraz ekspercka organizacja audytorska Dekra nagrodzili Hellę nagrodą „Best Brand” w kategorii „Wyposażenie oświetleniowe”. Oznacza to, że firma otrzymała ten tytuł po raz dziewiąty z rzędu. Łącznie 195 marek z 26 kategorii zostało nominowanych do nagrody „Best brand”. Ponad 8400 czytelników „lastauto omnibus”, „trans aktuell”, „FERNFAHRER” i „eurotransport.de” oceniło wiodące marki w swojej kategorii w ramach ankiety.

Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za "Najlepszą markę". Potwierdza to po raz kolejny, że oferujemy naszym klientom w sektorze pojazdów użytkowych dokładnie te rozwiązania, których potrzebują. Naszym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów i usług najwyższej jakości, które zapewniają ukierunkowane wsparcie w codziennym życiu, zarówno na rynku OE, jak i aftermarkecie.

szef działu marketingu IAM w firmie Hella - Jörg Harjes

 

Przykładowo, Hella opracowała technologię projekcji VISIOTECH, która umożliwia komunikację za pomocą światła i wyraźnie identyfikuje powierzchnię ładunkową ciężarówek. Ponadto światła robocze i cofania Hella dają optymalne oświetlenie obszaru roboczego. Ponieważ coraz ważniejszy staje się wygląd marki, firma Hella oferuje Shapeline, modułową serię lamp, dzięki której producenci mogą w mgnieniu oka dostarczyć pojazdom indywidualną sygnaturę świetlną.

Będziemy nadal budować na tej podstawie i czekamy z niecierpliwością na zaprezentowanie nowych produktów dla profesjonalistów w najbliższej przyszłości.

- Jörg Harjes

 

Źródło: Hella

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).