Hella ponownie z nagrodą „Najlepszej marki” ETM | MOTOFAKTOR

Hella ponownie z nagrodą "Najlepszej marki" ETM

person Adrian Januszkiewicz 11/07/2019

Hella zdobyła 1. miejsce w plebiscycie organizowanym przez EuroTransportMedia (ETM) w kategorii "Wyposażenie oświetleniowe".

EuroTransportMedia (ETM), wiodący specjalistyczny wydawca dla rynku pojazdów użytkowych, oraz ekspercka organizacja audytorska Dekra nagrodzili Hellę nagrodą „Best Brand” w kategorii „Wyposażenie oświetleniowe”. Oznacza to, że firma otrzymała ten tytuł po raz dziewiąty z rzędu. Łącznie 195 marek z 26 kategorii zostało nominowanych do nagrody „Best brand”. Ponad 8400 czytelników „lastauto omnibus”, „trans aktuell”, „FERNFAHRER” i „eurotransport.de” oceniło wiodące marki w swojej kategorii w ramach ankiety.

Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za "Najlepszą markę". Potwierdza to po raz kolejny, że oferujemy naszym klientom w sektorze pojazdów użytkowych dokładnie te rozwiązania, których potrzebują. Naszym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów i usług najwyższej jakości, które zapewniają ukierunkowane wsparcie w codziennym życiu, zarówno na rynku OE, jak i aftermarkecie. Jörg Harjes szef działu marketingu IAM w firmie Hella

 

Przykładowo, Hella opracowała technologię projekcji VISIOTECH, która umożliwia komunikację za pomocą światła i wyraźnie identyfikuje powierzchnię ładunkową ciężarówek. Ponadto światła robocze i cofania Hella dają optymalne oświetlenie obszaru roboczego. Ponieważ coraz ważniejszy staje się wygląd marki, firma Hella oferuje Shapeline, modułową serię lamp, dzięki której producenci mogą w mgnieniu oka dostarczyć pojazdom indywidualną sygnaturę świetlną.

Będziemy nadal budować na tej podstawie i czekamy z niecierpliwością na zaprezentowanie nowych produktów dla profesjonalistów w najbliższej przyszłości. Jörg Harjes

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).