Hella: nowości i szkolenia na targach Automechanika Frankfurt 2018 | MOTOFAKTOR

Hella: nowości i szkolenia na targach Automechanika Frankfurt 2018

person Adrian Januszkiewicz 18/07/2018

Hella zaprezentuje we Frankfurcie pełną ofertę wszystkich swoich marek.

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie pod hasłem “OE competence meets diagnostics” marki Hella, Hella Gutmann, Hella Pagid i Behr Hella Service zaprezentują się na wspólnym stoisku o powierzchni 1500 metrów kwadratowych. W dniach 11-15 września 2018 roku pokażą najważniejsze produkty, rozwiązania wyposażenia warsztatowego i technologie przyszłości.

 

Goście targów będą mogli zobaczyć takie kategorie produktów z oferty firmy Hella jak m.in. wyposażenie warsztatowe. Producent zaprezentuje także całą gamę swoich produktów z takich obszarów jak m.in. elektronika, oświetlenie, czy termika.

 

Odwiedzający stoisko targowe Hella będa mogli zapoznać się najnowocześniejszymi technologiami i produktami wyposażenia warsztatów, takimi jak m.in. tester mega macs 77. W programie targowych atrakcji zaplanowano także codzienne szkolenia Hella Academy Forum.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).