Hella najlepszą marką według czytelników ETM | MOTOFAKTOR

Hella najlepszą marką według czytelników ETM

Profesjonaliści z branży pojazdów użytkowych po raz jedenasty z rzędu uznali firmę Hella najpopularniejszą marką w kategorii oświetlenia.

Wyłoniono zwycięzców dużego plebiscytu czytelników „trans aktuell”, „lastauto omnibus”, „FERNFAHRER” i eurotransport.de. Po raz jedenasty z rzędu firma Hella została uznana za „Najlepszą markę” w branży oświetleniowej.

Ubiegły rok był bardzo trudny zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas ze względu na wpływ pandemii koronawirusa. Tym bardziej cieszymy się, że po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszej marki. To pokazuje, że byliśmy w stanie oferować produkty i usługi najwyższej jakości nawet w tym wyjątkowym okresie.

dyrektor marketingu na niezależny rynek części zamiennych w firmie Hella - Jörg Harjes

 

W minionym roku Hella rozszerzyła w szczególności swoje cyfrowe kanały komunikacji.

Czy to za pośrednictwem cyfrowej komunikacji wideo, informacji technicznych, istotnych informacji o produktach, filmów instalacyjnych lub seminariów internetowych za pośrednictwem naszych portali internetowych, nasza oferta cyfrowa utrzymuje nas w kontakcie z naszymi klientami. Ponadto stworzyliśmy dla nich prawdziwą wartość dodaną dzięki szerokiej zakres usług.

- Jörg Harjes

 

W związku z powyższym Hella będzie nadal pracować nad innowacyjnymi produktami i usługami. Przykładowo firma wprowadza na rynek K-LED Nano, nową lampę ostrzegawczą do pojazdów komunalnych i ciągników. A dzięki portalowi warsztatowemu Hella Tech World oferuje niezależnym warsztatom stale rosnącą gamę informacji technicznych, instrukcji montażu i szkoleń online, które ułatwiają sprawne naprawy.

 

EuroTransportMedia (ETM) jest wiodącym wydawcą branżowym pojazdów użytkowych. Od 1997 roku zachęca profesjonalistów z branży pojazdów użytkowych do głosowania na swoje ulubione modele i marki w kateg0oriach: Najlepsza marka, Najlepsza ciężarówka, Najlepszy Van i Najlepszy autobus. W tym roku do nagrody „Najlepsza Marka” nominowane były marki z 25 kategorii.

 

Źródło: Hella

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).