Hella najlepszą marką według czytelników ETM | MOTOFAKTOR

Hella najlepszą marką według czytelników ETM

person Adrian Januszkiewicz 27/07/2021

Profesjonaliści z branży pojazdów użytkowych po raz jedenasty z rzędu uznali firmę Hella najpopularniejszą marką w kategorii oświetlenia.

Wyłoniono zwycięzców dużego plebiscytu czytelników „trans aktuell”, „lastauto omnibus”, „FERNFAHRER” i eurotransport.de. Po raz jedenasty z rzędu firma Hella została uznana za „Najlepszą markę” w branży oświetleniowej.

Ubiegły rok był bardzo trudny zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas ze względu na wpływ pandemii koronawirusa. Tym bardziej cieszymy się, że po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszej marki. To pokazuje, że byliśmy w stanie oferować produkty i usługi najwyższej jakości nawet w tym wyjątkowym okresie. Jörg Harjes dyrektor marketingu na niezależny rynek części zamiennych w firmie Hella

 

W minionym roku Hella rozszerzyła w szczególności swoje cyfrowe kanały komunikacji.

Czy to za pośrednictwem cyfrowej komunikacji wideo, informacji technicznych, istotnych informacji o produktach, filmów instalacyjnych lub seminariów internetowych za pośrednictwem naszych portali internetowych, nasza oferta cyfrowa utrzymuje nas w kontakcie z naszymi klientami. Ponadto stworzyliśmy dla nich prawdziwą wartość dodaną dzięki szerokiej zakres usług. Jörg Harjes

 

W związku z powyższym Hella będzie nadal pracować nad innowacyjnymi produktami i usługami. Przykładowo firma wprowadza na rynek K-LED Nano, nową lampę ostrzegawczą do pojazdów komunalnych i ciągników. A dzięki portalowi warsztatowemu Hella Tech World oferuje niezależnym warsztatom stale rosnącą gamę informacji technicznych, instrukcji montażu i szkoleń online, które ułatwiają sprawne naprawy.

 

EuroTransportMedia (ETM) jest wiodącym wydawcą branżowym pojazdów użytkowych. Od 1997 roku zachęca profesjonalistów z branży pojazdów użytkowych do głosowania na swoje ulubione modele i marki w kateg0oriach: Najlepsza marka, Najlepsza ciężarówka, Najlepszy Van i Najlepszy autobus. W tym roku do nagrody „Najlepsza Marka” nominowane były marki z 25 kategorii.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).