Hart otworzył hub w Wieliczce | MOTOFAKTOR

Hart otworzył hub w Wieliczce

person Joanna Piszcz 27/10/2023

10 października 2023 r. hurtownia motoryzacyjna Hart otworzyła nowy obiekt w Wieliczce.

Nowoczesny hub mieści się w dogodnej lokalizacji, przy ul. Jedynaka 24 w Wieliczce i będzie obsługiwać klientów z Krakowa i Wieliczki. Obiekt dysponuje dwukrotnie większą powierzchnią magazynową, ma przestronny dział sprzedaży i ergonomiczne pomieszczenia biurowe.

 

Hart Wieliczka
Hart Wieliczka

 

Firma Hart powstała w 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części i akcesoriów do samochodów osobowych oraz motocykli. W  asortymencie firmy można znaleźć również szeroką gamę wyposażenia warsztatowego. Hart oferuje zarówno towary renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż, jak też mniej znane zamienniki, w tym w szczególności towary pod własnym brandem: HART, HART Premium, M.Line, Hageshii.

 

Hart oferuje pond 450 000 referencji, posiada 75 000 m2 powierzchni magazynowej w 25 oddziałach w Polsce, Czechach i na Słowacji i dwa magazyny centralne.

Źródło: Hart

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).