Hart: nowy program do wyszukiwania części | MOTOFAKTOR

Hart: nowy program do wyszukiwania części

person 26/09/2014

Dystrybutor udostępnił nową katalog online.

Aby skorzystać z nowej wyszukiwarki wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie wpisując numer ID i hasło, a następnie wybrać placówkę, w której klient jest zarejestrowany. Z wyszukiwarki można skorzystać zarówno z komputera, jak i urządzeń mobilnych. Po zalogowaniu się użytkownik ma dostęp do bazy danych TecDoc (bez potrzeby instalacji programu), szybkiego i prostego doboru części spośród 200 tys. referencji, katalogu części warsztatowych czy zaawansowanych opcji konfiguracji konta

 

Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie produktów za pomocą kodu części, nazwy lub numeru OE, a następnie sprawdzić ich dostępność. Użytkownicy mogą również sprawdzić aktualny obrót w promocjach, w których biorą udział oraz dostępne nagrody.

 

Więcej informacji na temat nowej wyszukiwarki w formie pliku pdf.

 

Źródło: Hart

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).