Hankook Tire i Rinspeed w projekcie “microSNAP” | MOTOFAKTOR

Hankook Tire i Rinspeed w projekcie "microSNAP"

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2019

Hankook połączył swoje siły z firmą Rinspeed w nowym projekcie dotyczącym systemu mikropojazdów z wymiennymi podwoziami i karoseriami.

Zadaniem jednostki “microSNAP” jest niezależne i szybkie przewożenie do miejsca docelowego zarówno towarów, jak i pasażerów. Podwozie i karoseria są dopasowane do siebie pod kątem określonego celu i w razie potrzeby można je łatwo rozmontować. W pojeździe elektrycznym wdrożono szereg innowacji technicznych i wizualnych, które oferowane są przez sieć renomowanych przedsiębiorstw. Jednym z nich jest Hankook, który dostarczy opony z linii premium Ventus S1 evo o rozmiarze 195/40R 17.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Hankook. Jako dynamiczne przedsiębiorstwo któremu bliskie są futurystyczne idee, takie jak prezentowane obecnie opony będące owocem projektu badawczo-rozwojowego "Design Innovation", Hankook chce rozwijać koncepcje wykraczające poza granice bieżącego poziomu rozwoju opon i mobilności, a tym samym idealnie wpisuje się w projekt "microSNAP", nad którym pracujemy. Frank M. Rinderknecht, CEO w Rinspeed
Oficjalne partnerstwo w opracowywaniu tego wizjonerskiego mikropojazdu potwierdza technologiczne know-how firmy Hankook, które przyczynia się do kreowania przyszłości mobilności. Wyzwania z zakresu designu jakie sobie stawiamy sprawiają, że nieustannie pracujemy nad rozwijaniem kreatywnych i efektywnych rozwiązań dla mobilności przyszłości. Han-Jun Kim dyrektor generalny Hankook Tire Europe

 

Wiosną tego roku zostanie wprowadzona opona Ventus S1 evo 3 – trzecia generacja cieszącej się powodzeniem serii Ventus, stosowanej jako oryginalne wyposażenie przez producentów samochodów klasy premium. Tak jak jej poprzednicy, Ventus S1 evo 3 oferować będzie bezpieczną, komfortową jazdę o sportowym charakterze zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Opona S1 evo 3 – jako najmłodszy członek rodziny Ventus która funkcjonuje na rynku już od 1994 roku – ma wyznaczać nowe standardy. Podczas tworzenia modelu skoncentrowano się zwłaszcza na ochronie środowiska, nie zaniedbując przy tym kryteriów istotnych dla bezpieczeństwa.

 

Projekt “microSNAP” wraz z oponami  Ventus S1 evo 3 był prezentowany na minionym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, który trwał od 5 do 17 marca br.

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).