Hankook: nagroda od Renault | MOTOFAKTOR

Hankook: nagroda od Renault

Grupa Renault wyróżniła Hankook Tire nagrodą Corporate Social Responsibility Award.

Wyróżnienie zostało wręczone w ramach programu Supplier Awards (nagrody dla dostawców).

 

Supplier Award to nagroda przyznawana co roku międzynarodowym partnerom Grupy Renault za szczególne osiągnięcia. W tym roku nagrodzono 12 przedsiębiorstw w pięciu kategoriach: najlepsza obsługa, design, innowacje, zrównoważone zakupy i jakość.

 

Firma Hankook Tire została wyróżniona w kategorii Purchasing Sustainability za zrównoważone podejście do zakupów. W tej dziedzinie pod uwagę brany jest szereg czynników związanych ze społeczną odpowiedzialnością przedsiębiorstwa, w tym obszary takie jak środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, prawa człowieka i etyka w zarządzaniu, jak również działania na rzecz zapobiegania zmianom klimatu. Hankook uzyskał najwyższą liczbę punktów za swoje zaangażowanie społeczne, został uhonorowany tytułem najlepszego dostawcy – Highest Supplier – a także nagrodzony za zaangażowanie na rzecz zrównoważonego gospodarowania zasobami.

Firma Hankook Tire nadal dąży do nawiązywania strategicznej współpracy z globalnymi markami samochodowymi i stawia przy tym na najnowocześniejsze technologie i ciągły rozwój innowacji. ako firma nastawiona na zrównoważony rozwój będziemy dalej konsekwentnie rozszerzać nasze zaangażowanie w rozwiązywanie problemów środowiskowych i społecznych.

kierownik działu oryginalnego wyposażenia Hankook - Hyun Jun Cho

 

Dodatkowo firma Hankook Tire dostarcza opony na pierwszy montaż do 310 modeli samochodów 45 globalnych marek, w tym do aut luksusowych i sportowych takich jak Audi TT RS, RS4 i RS5, BMW klasy 1, 3, 5 i 7, Ford Mustang czy Mercedes-Benz klasy C i E, a także do SUV-ów klasy premium, takich jak Audi Q7 i SQ7, oraz do BMW X5 i nowego modelu X3 i Mercedesa GLK. Do klientów firmy Hankook zaliczają się firmy takie jak Renault, Toyota, Grupa Volkswagen czy Porsche.

 

Źródło: Hankook

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).