Hankook: nagroda od Renault | MOTOFAKTOR

Hankook: nagroda od Renault

person Adrian Januszkiewicz 24/07/2018

Grupa Renault wyróżniła Hankook Tire nagrodą Corporate Social Responsibility Award.

Wyróżnienie zostało wręczone w ramach programu Supplier Awards (nagrody dla dostawców).

 

Supplier Award to nagroda przyznawana co roku międzynarodowym partnerom Grupy Renault za szczególne osiągnięcia. W tym roku nagrodzono 12 przedsiębiorstw w pięciu kategoriach: najlepsza obsługa, design, innowacje, zrównoważone zakupy i jakość.

 

Firma Hankook Tire została wyróżniona w kategorii Purchasing Sustainability za zrównoważone podejście do zakupów. W tej dziedzinie pod uwagę brany jest szereg czynników związanych ze społeczną odpowiedzialnością przedsiębiorstwa, w tym obszary takie jak środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, prawa człowieka i etyka w zarządzaniu, jak również działania na rzecz zapobiegania zmianom klimatu. Hankook uzyskał najwyższą liczbę punktów za swoje zaangażowanie społeczne, został uhonorowany tytułem najlepszego dostawcy – Highest Supplier – a także nagrodzony za zaangażowanie na rzecz zrównoważonego gospodarowania zasobami.

Firma Hankook Tire nadal dąży do nawiązywania strategicznej współpracy z globalnymi markami samochodowymi i stawia przy tym na najnowocześniejsze technologie i ciągły rozwój innowacji. ako firma nastawiona na zrównoważony rozwój będziemy dalej konsekwentnie rozszerzać nasze zaangażowanie w rozwiązywanie problemów środowiskowych i społecznych. Hyun Jun Cho kierownik działu oryginalnego wyposażenia Hankook

 

Dodatkowo firma Hankook Tire dostarcza opony na pierwszy montaż do 310 modeli samochodów 45 globalnych marek, w tym do aut luksusowych i sportowych takich jak Audi TT RS, RS4 i RS5, BMW klasy 1, 3, 5 i 7, Ford Mustang czy Mercedes-Benz klasy C i E, a także do SUV-ów klasy premium, takich jak Audi Q7 i SQ7, oraz do BMW X5 i nowego modelu X3 i Mercedesa GLK. Do klientów firmy Hankook zaliczają się firmy takie jak Renault, Toyota, Grupa Volkswagen czy Porsche.

 

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).