Hankook FFF Racing Team gotowy na wyścig ADAC TOTAL | MOTOFAKTOR

Hankook oraz FFF Racing Team stawiają sobie za cel wygranie 49. edycji 24-godzinnego wyścigu ADAC TOTAL na torze Nürburgring.

24-godzinny wyścig ADAC TOTAL na torze Nürburgring jest jednym z najbardziej wymagających, klasycznych wyścigów długodystansowych na świecie. Połączenie Nordschleife i toru Grand Prix o długości 25,37 km oraz nieprzewidywalna pogoda w regionie Eifel stanowią ogromne wyzwanie zarówno dla człowieka, jak i dla maszyny. Z tą świadomością Hankook FFF Racing Team stanie do walki z najlepszymi kierowcami podczas 24-godzinnego maratonu wyścigowego, a wcześniej będzie ścigać się w Nürburgring Endurance Series poprzedzających wielkie wydarzenie.

 

W Lamborghini Huracán GT3 EVO zasiądą Andrea Caldarelli i Marco Mapelli – dwaj kierowcy, którzy zdobyli tytuły dla Kierowcy i Zespołu (Driver and Team) w Blancpain GT Series oraz wygrali konkurencję Blancpain GT Endurance jadąc tym samym samochodem. Trzecim kierowcą Hankook FFF Racing Team jest Mirko Bortolotti, który dwukrotnie zasmakował sukcesu w kokpicie Lamborghini Huracán GT3 EVO w klasie GTD podczas 24 Hours of Daytona i stanął na najwyższym stopniu podium w tej samej kategorii na 12 Hours of Sebring. Włoski kwartet dopełnia młody kierowca Giacomo Altoè, którego do tej pory największym sukcesem było ogólne zwycięstwo w International GT Open.

Cieszę się z możliwości zaprezentowania tak silnego zespołu kierowców. Cała czwórka już ma na swoim koncie znaczące sukcesy i wygrała dla nas wiele mistrzostw. Wyścig ADAC TOTAL 24h na Nürburgring jest zawsze, każdego roku, wielkim wyzwaniem dla wszystkich zaangażowanych w konkurencję, jednak dzięki wysokiej jakości oponom wyścigowym firmy Hankook nasze Lamborghini Huracán GT3 EVO i znakomitemu zespołowi kierowców jesteśmy przygotowani do stawienia czoła wyzwaniu. Aby wizualnie podkreślić to nowe partnerstwo, w obrandowaniu naszego pojazdu połączyliśmy kolory i wzornictwo Hankook z tradycyjnymi elementami graficznymi Lamborghini. Songyang Fu dyrektor zespołu Hankook FFF Racing Team
Ten wspaniały kwartet kierowców sprawia, że Hankook FFF Racing Team ma duże szanse wygrania 49 edycji wyścigu ADAC TOTAL 24h. Każdy z czterech włoskich kierowców jest klasą samą w sobie, gdy chodzi o wyścigi GT i już może poszczycić się licznymi sukcesami za kierownicą Lamborghini Huracán GT3 EVO. Wyścigi poprzedzające 24-godzinny klasyk w paśmie górskim Eifel posłużą dopracowaniu współpracy pomiędzy całym zespołem. Doskonałe partnerstwo firmy Hankook oraz FFF Racing Team odzwierciedlone zostało w nowym malowaniu samochodu, łączącym kolory i elementy graficzne zarówno Hankook, jak i Lamborghini. Manfred Sandbichler dyrektor Hankook Motorsport w Europie

 

Źródło: Hankook

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).