Gwarancja na opony w sieci Premio | MOTOFAKTOR

Gwarancja na opony w sieci Premio

person Adrian Januszkiewicz 27/03/2019

Uszkodzenie niemal nowej opony dla użytkownika oznacza zazwyczaj dodatkowe koszty, chyba że posiada dodatkową gwarancję na opony, co oferuje Premio.

Opony samochodowe wytwarzane są obecnie z bardzo wytrzymałych mieszanek, ale nawet najlepsze mogą ulec uszkodzeniu, np. w wyniku wypadku czy nagłego działania zewnętrznych czynników termicznych lub chemicznych. Wtedy dodatkowa gwarancja będzie po prostu zbawienna i co ważne, przyjazna dla portfela kierowcy.

 

Gwarancję na opony można uzyskać bez podpisywania umowy i nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Ochrona przypisana jest do zakupionego kompletu ogumienia. Jej potwierdzeniem jest specjalny certyfikat, przesyłany klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej, po spełnieniu warunków promocji. Wśród produktów objętych akcją znajdują się modele w rozmiarze 16 cali i powyżej, z linii letniej, całorocznej i zimowej, z portfolio marek należących do Grupy Goodyear, czyli Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava czy Dębica. Mateusz Brzeziński serwis Premio Matmar w Warszawie

 

Ochrona gwarancyjna dotyczy opon zakupionych w czasie trwania promocji Premio, tj. od 18 marca do 31 grudnia 2019 roku. Aby ją uzyskać, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze, należy dokonać zakupu kompletu opon objętych promocją wraz z ich montażem w serwisie. Następnie, wchodząc na stronę www.mypremio.eu, należy zarejestrować otrzymany od sprzedawcy kod promocyjny razem z numerem paragonu lub faktury, datą zakupu i montażu oraz czytelnym skanem dokumentów zakupu, w terminie 7 dni od dnia realizacji transakcji. Osoby, które pomyślnie przejdą proces weryfikacji zgłoszeń, otrzymają drogą mailową specjalny certyfikat, potwierdzający uprawnienia gwarancyjne.

 

Gwarancja dodatkowa obejmuje naprawę uszkodzonego ogumienia bądź wymianę na nowe, jeśli wada fizyczna uniemożliwia jego dalszą eksploatację. Nabyty certyfikat ważny jest na terenie Polski przez okres kolejnych 12 miesięcy od dnia wydania.

Gwarancję dodatkową na opony można polecić każdemu, kto chce uniknąć stresu związanego z awarią ogumienia. To narzędzie, dzięki któremu klient może się poczuć bardziej komfortowo i po prostu bezpiecznie. Obserwujemy, że użytkownicy, którzy w przeszłości korzystali z podobnych rozwiązań i likwidacji szkody, obecnie poszukują produktów tylko z taką dodatkową gwarancją. Wojciech Pyrzyński Eurogold

 

Źródło: Premio

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).