Gunnar Voss von Dahlen w zespole zarządzającym Hengst Filter | MOTOFAKTOR

Gunnar Voss von Dahlen w zespole zarządzającym Hengst Filter

person Adrian Januszkiewicz 14/11/2018

1 listopada 2018 r. Gunnar Voss von Dahlen dołączył do zespołu zarządzającego firmą Hengst Filter.

Od 1 listopada Gunnar Voss von Dahlen pracuje jako jako dyrektor finansowy (CFO) w głównej siedzibie firmy w Münster. Docenione przez Hengst, wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie zdobywał on pracując jako dyrektor wykonawczy, w tym CFO, w różnych krajach m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Singapurze czy Szwajcarii.

 

Na sprawowanym stanowisku Gunnar Voss von Dahlen będzie podlegał dyrektorowi generalnemu firmy, Christopherowi Heine, który od października 2017 roku pełnił jednocześnie funkcję dyrektora finansowego i dyrektora generalnego.

 

Oprócz obowiązków w dziedzinie finansów, kontroli i spraw prawnych, Voss von Dahlen będzie również odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne działami HR i IT.

 

Źródło: Hengst

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).