Chińska Grupa ZPK dołącza do sieci TEMOT | MOTOFAKTOR

Grupa ZPK dołącza do sieci TEMOT

TEMOT International kontynuuje rozwój w Chinach. Międzynarodowa Grupa Handlowa dodała do swoich akcjonariuszy Grupę ZPK.

 

Siedziba Grupy ZPK zlokalizowana jest w chińskiej metropolii Wuhan. Stąd hurtownik zaopatruje rynek motoryzacyjny w całych Chinach w szeroką gamę samochodowych części zamiennych, w tym produkty wielu wiodących międzynarodowych marek dostawców. W ten sposób obsługuje rozległą sieć logistyczną z magazynami w 28 chińskich prowincjach. Sieć logistyczna Grupy ZPK obejmuje ponad 600 dystrybutorów, którzy łącznie zaopatrują bazę klientów składającą się z ponad 30 000 warsztatów spółdzielczych.

 

Po czterech latach trwałego wzrostu Grupa ZPK znajduje się nadal w fazie ekspansji. Na najbliższe trzy lata postawiła sobie za cel ciągłe poszerzanie oferty usług i systemów łańcucha dostaw, a także poszerzanie portfolio i dalszą optymalizację jakości oferowanego asortymentu i struktury cen. Ważny wkład w tym zakresie pochodzi od samych regionów. W „Puli Wiedzy” grupy przedstawiciele stowarzyszonych firm wspólnie opracowują koncepcje w obszarach dostaw produktów, systemów informatycznych, szkół biznesu, zarządzania operacyjnego i łańcucha dostaw.

 

Fotios Katsardis Temot International Talents4AA 2022
Fotios Katsardis, prezes i dyrektor generalny TEMOT International, Fot. TEMOT INternational

Grupa ZPK ugruntowała silną pozycję na dynamicznym i wysoce konkurencyjnym rynku chińskim. Dzieje się tak również dlatego, że wyróżnia się skupieniem na jakości i bliskości klienta, co czyni go idealnym członkiem naszej sieci wartości. Będziemy zapewniać naszemu nowemu akcjonariuszowi całe możliwe wsparcie w osiąganiu jego ambitnych celów na nadchodzące lata! – mówi Fotios Katsardis, prezes i dyrektor generalny TEMOT International.

 

 

Źródło: TEMOT International

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).