Grupa Wielton po raz kolejny gra z WOŚP | MOTOFAKTOR

Grupa Wielton po raz kolejny gra z WOŚP

W tym roku Grupa Wielton wystawia na licytację wycieczkę do zakładu spółki Fruehauf w miasteczku Auxerre.

W niedzielę, 31.01.2021 r., odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku Grupa Wielton przekazała na aukcję możliwość zwiedzenia zakładu produkcyjnego spółki Fruehauf w towarzystwie CEO Grupy Wielton, Mariusza Golca. W pakiecie Grupa zapewnia przeloty z noclegiem i pełnym wyżywieniem. Fruehauf to francuski lider rynku naczepowego, w którym na co dzień pracuje blisko 700 osób. Siedziba i zakład produkcyjny firmy znajdują się w malowniczo położonym, średniowiecznym mieście Auxerre, w regionie Burgundia-Franche-Comté.

 

Zwycięzca licytacji zyska niepowtarzalną okazję poznania „od kuchni” nowoczesnego zakładu i zaznajomienia się z procesem powstawania naczep. Będzie mógł zobaczyć, jak na co dzień funkcjonują m.in. zrobotyzowane linie produkcyjne, lakiernia czy hala montażu. Intensywny dzień umili kolacja w regionie Chablis, słynącym z doskonałego białego wina, ojczyzny Chardonnay, na którą zwycięzcę licytacji zaprosi CEO Grupy Wielton, Mariusz Golec.

Wspieranie WOŚP jest stałym punktem w naszym kalendarzu. Cieszymy się, że także w tym roku możemy ponownie dołożyć swoją cegiełkę do tej wspaniałej i wyjątkowej akcji. Nasza ubiegłoroczna licytacja, w której do wygrania była wizyta w zakładzie Wielton w Wieluniu, cieszyła się dużym powodzeniem. Dlatego w tym roku idziemy o krok dalej. Korzystając z faktu, że działamy na skalę międzynarodową, oferujemy wyjazd połączony ze zwiedzaniem zakładu Fruehauf. To lider na francuskim rynku i marka z ponad 100-letnią tradycją, a dodatkowo zakład jest usytuowany w Auxerre, mieście z bogatą historią, w regionie Francji, który słynie z pięknych widoków i wspaniałych win.

I Wiceprezes Zarządu, CEO Grupy Wielton - Mariusz Golec

 

Zwiedzanie francuskiego zakładu Fruehauf z CEO Grupy Wielton Mariuszem Golcem można licytować na stronie: https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-fabryki-fruehauf-we-francji-10170005018. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na cele 29. Finału WOŚP, który odbywa się pod hasłem „Finał z głową”. Zebrane środki przez Fundację zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Termin realizacji wyjazdu zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji i wpłacie wylicytowanej kwoty. Podczas uzgadniania terminu wyjazdu brana będzie pod uwagę również sytuacja epidemiologiczna panująca w Polsce oraz we Francji, zalecenia Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a sam wyjazd odbędzie się z zachowaniem aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

 

Źródło: Wielton

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).