Grupa Steinhof ze wsparciem na inwestycje | MOTOFAKTOR

Grupa Steinhof ze wsparciem na inwestycje

person Redakcja 5/01/2021

Grupa Steinhof skorzysta z ulgi podatkowej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i zrealizuje znaczące inwestycje w Tarnowie.

Grupa Steinhof od lat jest jednym z największych producentów haków holowniczych i klocków hamulcowych do pojazdów samochodowych osobowych i dostawczych w Polsce. W ostatnich latach firma znalazła się również w gronie największych producentów haków holowniczych w Europie. Posiada swój własny ośrodek badawczo-rozwojowy, który zajmuje się opracowywaniem, badaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych.

Planowana inwestycja pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa. W tym celu, przedsiębiorca zamierza zakupić nieruchomość w miejscowości Niedomice, wybudować nową halę produkcyjną oraz dokonać modernizacji istniejących zakładów w Tarnowie.

 

Grupa Steinhof zadeklarowała poniesienie kosztów kwalifikowanych w wysokości co najmniej 12 500 000,00 zł.

 

Przypomnijmy, że we wrześniu tego roku Krakowski Park Technologiczny uruchomił swój pierwszy, zamiejscowy punkt informacyjny w Tarnowie. To właśnie tam przedsiębiorcy z regionu tarnowskiego mogą uzyskać informację o ulgach podatkowych w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz o innych projektach realizowanych przez KPT. To duże ułatwienie, zwłaszcza w obecnym czasie.

Decyzja o wsparciu dla Grupy Steinhof jest 25. decyzją wydaną w tym regionie od początku istnienia PSI.

 

Krakowski Park Technologiczny wydał w tym roku 23 decyzje o wsparciu. Suma zadeklarowanych nakładów inwestycyjnych wyniosła 809 810 943,06 zł. Przedsiębiorcy zadeklarowali utworzenie 498 nowych miejsc pracy.

 

Źródło: Krakowski Park Technologiczny

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).