Grudniowy odcinek "Parts Specialists" | MOTOFAKTOR

Grudniowy odcinek "Parts Specialists"

person Adrian Januszkiewicz 24/12/2019

Lars i Kevin w najnowszym filmie "Parts Specialists" odnawiają światła z DT Spare Parts, a także pokazują jak zapobiec ich uszkodzeniu.

Pojazd, który tym razem znajduje się w warsztacie “Parts Specialists”, jest ciężarówką z opadem skalnym na reflektorze i gromadzącą się wilgocią. Przyczynę tego uszkodzenia szybko można znaleźć w nieprawidłowo zamontowanej uszczelce, przez którą woda wniknęła, a styki uległy korozji.

 

Kolejna wada została odkryta przy drugim reflektorze: tutaj lampa nie została prawidłowo zmontowana, co ostatecznie stanowi ryzyko dla ogólnej kontroli. Również lampy tylne pojazdu nie działają poprawnie.

 

Z jednej strony występuje silna korozja, która z kolei przekłada się na problemy z kontaktem. Ponadto zerwany styk prowadzi do zwiększenia luzu światła hamowania, którego żarówka również została nieprawidłowo zainstalowana, co powoduje błąd w systemie błędów.

 

Lars i Kevin wymieniają uszkodzone reflektory, a także tylne światło na nowe. Dzięki temu eksperci korzystają z pełnej oferty marki DT Spare Parts, która zawiera odpowiednie części zamienne. Są one nie tylko testowane przez wykwalifikowany personel, ale także posiadają 24-miesięczną gwarancję. Po całkowitej odnowie systemu oświetlenia dokonywana jest ostateczna kontrola, którą wytrzymuje teraz jasno oświetlony pojazd.

W sklepie premium w premiumshop.dt-spareparts.com można znaleźć szeroki wybór w asortymencie lamp i dodatków, takich jak profesjonalna lampa czołowa lub latarka. Zakup produktów DT Spare Parts jest nagradzany przez Diesel Technic kodami koronnymi na etykietach artykułów.

 

Kody można łatwo zebrać, a następnie wykorzystać w sklepie premium. Za rejestrację w biuletynie otrzymuje się 750 koron bezpłatnie.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).