Green Wallbox nowym partnerem EV Klub Polska | MOTOFAKTOR

Polska firma Green Wallbox w tym tygodniu oficjalnie została nowym członkiem EV Klub Polska.

 

Green Wallbox to młoda, polska firma, która powstała w 2020 roku. Dostrzegliśmy, że na rodzimym rynku brakuje rozwiązań, które odpowiedzą na zmieniające się potrzeby kierowców. Postanowiliśmy więc, że dostarczymy ładowarki i akcesoria gotowe na przyszłe wyzwania. Naszą misją jest dostarczanie każdemu użytkownikowi najlepszego możliwego rozwiązania do ładowania samochodu elektrycznego z własnej instalacji. Green Wallbox skupia się na produkcji w Polsce, dzięki czemu możemy szybko odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku i dostosowywać produkty do wymagań i zapotrzebowań rodzimych klientów – mówi Jakub Zielonka, założyciel Green Wallbox.

 

Wraz z dołączeniem Green Wallbox do grona partnerów EV Klub Polska, członkowie klubu otrzymują 5% zniżki na zakupy w sklepie internetowym. Promocja obejmuje wszystkie wallboxy, kable do ładowania samochodów elektrycznych, mobilną ładowarkę PocketBox Pro oraz akcesoria. Więcej informacji na temat oferty znajduje się w aplikacji oraz na stronie EV Klub Polska.

 

Łukasz Lewandowski, Prezes Fundacji EV Klub Polska, Fot. PSPA
Łukasz Lewandowski, Prezes Fundacji EV Klub Polska, Fot. PSPA

Cieszymy się, że do grona Partnerów klubu dołącza polska firma oferująca rozwiązania do ładowania dla użytkowników samochodów elektrycznych. Dzięki tej współpracy członkowie klubu będą mogli skorzystać z preferencyjnych cen wszystkich produktów marki Green Wallbox – powiedział Łukasz Lewandowski, Prezes EV Klub Polska.

 

 

 

 

Źródło: EV Klub Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).