Gosia Rdest i Bilstein zapraszają na bezpłatny test zawieszenia auta | MOTOFAKTOR

Gosia Rdest i Bilstein zapraszają na bezpłatny test zawieszenia auta

Dla wszystkich kibiców, którzy przyjadą na Tor Poznań w ten weekend własnym samochodem, Bilstein oferuje bezpłatną kontrolę stanu zawieszenia.

Kalendarz tegorocznych zawodów w sportach motorowych pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Ostatecznie udało się „uratować” część sezonu, skracając i kumulując kolejne rundy na przestrzeni kilku miesięcy. Finał wyścigów samochodowych zaplanowano w dniach 9-10 października na Torze Poznań.

 

W harmonogramie między innymi siódma i ósma runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Szansę na zwycięstwo ma Gosia Rdest, która w kategorii D4 3500 jedzie SEAT-em Leonem Racer.

 

Zawodniczkę, podobnie jak przed rokiem, wspiera marka Bilstein. Stąd też na Torze Poznań zaplanowano kolejny etap międzynarodowej akcji z mobilnym testerem zawieszania. Może skorzystać z niego każdy kierowca samochodu osobowego i lekkiego dostawczego. Kontrola jest bezpłatna i zajmuje około dziesięciu minut.

Badanie polega na sprawdzeniu oddzielnie przedniej i tylnej osi. Uzyskane wyniki sprawności amortyzatorów, udokumentowane wydrukiem, omawiane są z kierowcą.

doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce - Andrzej Wojciech Buczek

 

Skorzystanie z testera zawieszenia jest całkowicie bezpieczne. Kierujący, jak i pasażerowie, cały czas pozostają w pojeździe. Podczas omawiania wydruku z wynikami zachowywany będzie odpowiedni dystans. Należy przy tym przestrzegać obowiązku zasłaniania ust i nosa. Dla osób, które skorzystają z testera przygotowano kilka niespodzianek związanych z amortyzatorami, jak i udziałem Gosi Rdest w WSMP.

 

Źródło: Bilstein

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).