Gosia Rdest i Bilstein zapraszają na bezpłatny test zawieszenia auta | MOTOFAKTOR

Gosia Rdest i Bilstein zapraszają na bezpłatny test zawieszenia auta

person Redakcja 8/10/2020

Dla wszystkich kibiców, którzy przyjadą na Tor Poznań w ten weekend własnym samochodem, Bilstein oferuje bezpłatną kontrolę stanu zawieszenia.

Kalendarz tegorocznych zawodów w sportach motorowych pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Ostatecznie udało się “uratować” część sezonu, skracając i kumulując kolejne rundy na przestrzeni kilku miesięcy. Finał wyścigów samochodowych zaplanowano w dniach 9-10 października na Torze Poznań.

 

W harmonogramie między innymi siódma i ósma runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Szansę na zwycięstwo ma Gosia Rdest, która w kategorii D4 3500 jedzie SEAT-em Leonem Racer.

 

Zawodniczkę, podobnie jak przed rokiem, wspiera marka Bilstein. Stąd też na Torze Poznań zaplanowano kolejny etap międzynarodowej akcji z mobilnym testerem zawieszania. Może skorzystać z niego każdy kierowca samochodu osobowego i lekkiego dostawczego. Kontrola jest bezpłatna i zajmuje około dziesięciu minut.

Badanie polega na sprawdzeniu oddzielnie przedniej i tylnej osi. Uzyskane wyniki sprawności amortyzatorów, udokumentowane wydrukiem, omawiane są z kierowcą. Andrzej Wojciech Buczek doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce

 

Skorzystanie z testera zawieszenia jest całkowicie bezpieczne. Kierujący, jak i pasażerowie, cały czas pozostają w pojeździe. Podczas omawiania wydruku z wynikami zachowywany będzie odpowiedni dystans. Należy przy tym przestrzegać obowiązku zasłaniania ust i nosa. Dla osób, które skorzystają z testera przygotowano kilka niespodzianek związanych z amortyzatorami, jak i udziałem Gosi Rdest w WSMP.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).