Goodyear znów z tytułem Master | MOTOFAKTOR

Goodyear znów z tytułem Master

Trzeci rok z rzędu Goodyear otrzymał ocenę Master w programie zarządzania wydajnością dostaw prowadzonym przez markę DAF. Ocenie podlegają wyniki w rozwijaniu produktu, wsparcia operacyjnego i dostosowania biznesowego do celów DAF.
26/03/2024

W programie DAF dostawcy mogą osiągnąć  status Achiever, Leader lub Master. Najwyższy tytuł Master otrzymują ci, którzy wykazują się wyjątkową wydajnością i aktywnie wspierają współpracę z firmą DAF.

„Jesteśmy dumni, że trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy od DAF ocenę Master. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nieustanne wysiłki naszych zespołów, by dostarczać DAF produkty o wysokiej wydajności i doskonałe wsparcie. Odzwierciedla również głęboko ugruntowane partnerstwo między Goodyear i DAF, oparte na solidnych fundamentach wzajemnego zaufania, niezmiennie wysokiej jakości oraz wspólnie osiąganego sukcesu” – powiedział Xavier Fraipont, wiceprezes odpowiedzialny za dywizję opon użytkowych i rozwiązań dla flot transportowych w Goodyear EMEA.

Utrzymanie statusu Master przez trzy kolejne lata, Goodyear pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

„Osiąganie najwyższych standardów jakości i doskonałości usług niezmiennie pozostaje naszym priorytetem. Cieszymy się na współpracę z liderami w sektorze pojazdów ciężarowych w nadchodzących latach. Kładąc nacisk na indywidualne potrzeby i preferencje naszych klientów, Goodyear nieustannie pracuje nad tym, aby nasze produkty i usługi przynosiły wartość dodaną oraz satysfakcję. To zorientowanie na potrzeby klienta przejawia się we wszystkich aspektach naszych działań, począwszy od rozwoju produktów, a skończywszy na wsparciu posprzedażowym” – dodał Fraipont.

Źródło: Goodyear

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).