Goodyear Ventures dodał Nova Labs do portfela inwestycyjnego | MOTOFAKTOR

Goodyear Ventures dodał Nova Labs do portfela inwestycyjnego

Goodyear ogłosił, że firma Nova Labs jest kolejnym podmiotem, który fundusz kapitałowy Goodyear Ventures dodał do swojego portfela inwestycyjnego.

Nova Labs jest pionierem zdecentralizowanej komunikacji bezprzewodowej i twórcą podstawowych technologii zasilających sieć Helium. Sieć Helium zapewnia publiczny, bezprzewodowy Internet dalekiego zasięgu dla szerokiej gamy urządzeń Internetu Rzeczy (IoT), takich jak inteligentne rowery i skutery, systemy dostaw do domu i inne. Hotspoty Helium, dostępne w 163 krajach na całym świecie, umożliwiają ludziom posiadanie i obsługę własnej sieci bezprzewodowej, tworząc „sieć ludzi”, która łączy urządzenia IoT.

 

Fundusz Goodyear Ventures uczestniczył niedawno w rundzie finansowania serii D Nova Lab. W związku z tym, że połączona mobilność odgrywa kluczową rolę w przyszłości transportu, inwestycja ta pozwoli Goodyearowi współpracować przy wydajnych i dostępnych rozwiązaniach w zakresie łączności.

 

Nova Labs rewolucjonizuje sposób, w jaki przedsiębiorstwa łączą się z Internetem, otwierając nowe poziomy wydajności dzięki wszechobecnemu zasięgowi sieci Helium – powiedział Abhijit Ganguly, dyrektor zarządzający Goodyear Ventures – Nie możemy się doczekać sprawdzenia, co uda nam się osiągnąć dzięki współpracy z Nova Labs i Helium Network.

 

Jesteśmy wdzięczni firmom takim jak Goodyear, które dostrzegają znaczenie globalnej, zdecentralizowanej sieci bezprzewodowej w zwiększaniu wydajności i napędzaniu innowacji – powiedział Frank Mong, dyrektor operacyjny Nova Labs – Jesteśmy dumni, że Goodyear Ventures wspiera nas w dalszym rozwijaniu decentralizacji protokołów bezprzewodowych i cieszymy się, że będziemy mogli powitać ich w ekosystemie Helium jako klientów korporacyjnych.

 

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).