Goodyear Ventures dodał Nova Labs do portfela inwestycyjnego | MOTOFAKTOR

Goodyear Ventures dodał Nova Labs do portfela inwestycyjnego

person Adrian Januszkiewicz 7/04/2022

Goodyear ogłosił, że firma Nova Labs jest kolejnym podmiotem, który fundusz kapitałowy Goodyear Ventures dodał do swojego portfela inwestycyjnego.

Nova Labs jest pionierem zdecentralizowanej komunikacji bezprzewodowej i twórcą podstawowych technologii zasilających sieć Helium. Sieć Helium zapewnia publiczny, bezprzewodowy Internet dalekiego zasięgu dla szerokiej gamy urządzeń Internetu Rzeczy (IoT), takich jak inteligentne rowery i skutery, systemy dostaw do domu i inne. Hotspoty Helium, dostępne w 163 krajach na całym świecie, umożliwiają ludziom posiadanie i obsługę własnej sieci bezprzewodowej, tworząc „sieć ludzi”, która łączy urządzenia IoT.

 

Fundusz Goodyear Ventures uczestniczył niedawno w rundzie finansowania serii D Nova Lab. W związku z tym, że połączona mobilność odgrywa kluczową rolę w przyszłości transportu, inwestycja ta pozwoli Goodyearowi współpracować przy wydajnych i dostępnych rozwiązaniach w zakresie łączności.

 

Nova Labs rewolucjonizuje sposób, w jaki przedsiębiorstwa łączą się z Internetem, otwierając nowe poziomy wydajności dzięki wszechobecnemu zasięgowi sieci Helium – powiedział Abhijit Ganguly, dyrektor zarządzający Goodyear Ventures – Nie możemy się doczekać sprawdzenia, co uda nam się osiągnąć dzięki współpracy z Nova Labs i Helium Network.

 

Jesteśmy wdzięczni firmom takim jak Goodyear, które dostrzegają znaczenie globalnej, zdecentralizowanej sieci bezprzewodowej w zwiększaniu wydajności i napędzaniu innowacji – powiedział Frank Mong, dyrektor operacyjny Nova Labs – Jesteśmy dumni, że Goodyear Ventures wspiera nas w dalszym rozwijaniu decentralizacji protokołów bezprzewodowych i cieszymy się, że będziemy mogli powitać ich w ekosystemie Helium jako klientów korporacyjnych.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).