Gniazdo i adapter USB-C Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Gniazdo i adapter USB-C Herth+Buss

Gama produktowa Elparts od Herth+Buss została rozszerzona o gniazdo i adapter USB-C.

Nowy standard transmisji i ładowania USB-C będzie w przyszłości coraz częściej stosowany przez wielu producentów w smartfonach i innych urządzeniach elektronicznych. Ale co to jest USB-C? USB-C to 24-pinowe złącze USB. W praktyce to znacznie więcej niż USB i oferuje kilka korzyści w porównaniu z poprzednimi połączeniami.

 

Złącze jest znacznie bardziej kompaktowe i można je wtykać w obustronnie, co wydłuża żywotność gniazd. Umożliwia także szybsze ładowanie i przesyłanie danych w porównaniu do poprzednich połączeń USB. USB-C jest również bardziej wszechstronny (nadaje się również do innych typów interfejsów), a ponadto jest wstecznie kompatybilny (z USB 3.0 i 2.0).

 

Aby sprostać temu nowemu standardowi, firma Herth + Buss Fahrzeugteile zareagowała na wczesnym etapie i już w 2018 roku dołączyła kabel do ładowania zapalniczki z obsługą USB-C (numer artykułu: 51306847) i wtyczkę (numer artykułu: 51306848). Dodane zostały podwójne gniazda z połączeniami USB-C i USB-A (poprzedni standard). Dzięki temu Herth + Buss może teraz oferować szeroką gamę produktów USB-C.

 

Trzy nowe podwójne gniazda USB, każde o łącznej wartości 3600 miliamperów prądu ładowania, są odpowiednie do ładowania urządzeń elektronicznych, które można ładować za pomocą pięciowoltowego złącza USB. Na przykład ładowanie i obsługa smartfonów. Są odpowiednie zarówno dla 12 woltów, jak i 24 woltów. Ponieważ dostępny jest jeden port USB-C i jeden port USB-A, ładowanie jest prawie zawsze możliwe.

 

Wszystkie trzy podwójne gniazda USB są wysokiej jakości, oferują połączenie USB-C i USB-A i są wyposażone w zabezpieczenie przed przeciążeniem, a także ochronę przed nadmierną temperaturą, odwrotną polaryzacją, zwarciem i przepięciem. W zależności od wersji dostępne są również dwa gniazda zasilające. Podwójne gniazdo USB (numer artykułu: 51306867) można zainstalować z płytą montażową lub bez.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).