Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych | MOTOFAKTOR

Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych

Glasurit wprowadza zupełnie nową generację lakierów bezbarwnych klasy Ara i Pro.

Zaledwie dwie innowacyjne klasy nowych produktów i usług dopasowywać mają się do każdego modelu biznesowego. Najbardziej zaawansowana jest Klasa Ara, oferująca rozwiązania w zakresie zrównoważonych i wysoce wydajnych napraw, w tym wyjątkową szybkość procesu i wysokie wyniki pracy. Natomiast Klasa Pro spodobać ma się klientom stawiającym na sprawdzoną jakość i wydajność.

 

Zrównoważony rozwój stał się bardzo silnym trendem w społeczeństwie, a marka Glasurit dostrzegła zwiększone zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w branży napraw. Produkty Glasurit ecoBalance, wprowadzone w 2018 roku, były pierwszymi tego rodzaju materiałami lakierniczymi spełniającymi tę potrzebę.

 

Jednocześnie klienci wciąż skupiają się na rozwiązaniach cechujących się wysoką wydajnością. Teraz marka Glasurit wyznacza nowy poziom, stając się pierwszym dostawcą na rynku oferującym zestaw rozwiązań, który w materiałach Klasy Ara łączyć ma zarówno skuteczność jak i eko-wydajność.

 

Klasa Pro służyć ma klientom zorientowanym na wydajność. Będą oni korzystać z różnorodnych rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań.

 

Klasa Ara oraz Klasa Pro mają dawać klientom zupełnie nową przewagę nad konkurencją i przygotowywać ich na przyszłość.

Wszyscy w marce Glasurit jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi wprowadzamy na rynek wysoce innowacyjną i zrównoważoną linię lakierów bezbarwnych. Naszym celem zawsze było dostarczanie naszym Klientom rozwiązań, których podstawą jest efektywność i innowacyjność.

- Zespół Glasurit Polska

 

Źródło: BASF

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).