Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych | MOTOFAKTOR

Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych

person Adrian Januszkiewicz 13/04/2021

Glasurit wprowadza zupełnie nową generację lakierów bezbarwnych klasy Ara i Pro.

Zaledwie dwie innowacyjne klasy nowych produktów i usług dopasowywać mają się do każdego modelu biznesowego. Najbardziej zaawansowana jest Klasa Ara, oferująca rozwiązania w zakresie zrównoważonych i wysoce wydajnych napraw, w tym wyjątkową szybkość procesu i wysokie wyniki pracy. Natomiast Klasa Pro spodobać ma się klientom stawiającym na sprawdzoną jakość i wydajność.

 

Zrównoważony rozwój stał się bardzo silnym trendem w społeczeństwie, a marka Glasurit dostrzegła zwiększone zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w branży napraw. Produkty Glasurit ecoBalance, wprowadzone w 2018 roku, były pierwszymi tego rodzaju materiałami lakierniczymi spełniającymi tę potrzebę.

 

Jednocześnie klienci wciąż skupiają się na rozwiązaniach cechujących się wysoką wydajnością. Teraz marka Glasurit wyznacza nowy poziom, stając się pierwszym dostawcą na rynku oferującym zestaw rozwiązań, który w materiałach Klasy Ara łączyć ma zarówno skuteczność jak i eko-wydajność.

 

Klasa Pro służyć ma klientom zorientowanym na wydajność. Będą oni korzystać z różnorodnych rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań.

 

Klasa Ara oraz Klasa Pro mają dawać klientom zupełnie nową przewagę nad konkurencją i przygotowywać ich na przyszłość.

Wszyscy w marce Glasurit jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi wprowadzamy na rynek wysoce innowacyjną i zrównoważoną linię lakierów bezbarwnych. Naszym celem zawsze było dostarczanie naszym Klientom rozwiązań, których podstawą jest efektywność i innowacyjność. Zespół Glasurit Polska

 

Źródło: BASF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).