Gelu Manta nowym Prezesem ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Gelu Manta nowym Prezesem ELIT Polska

person Adrian Januszkiewicz 19/11/2021

Gelu Manta został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu ELIT Polska. Zastąpił Svena Lundquista, który piastował tę funkcję przez ostatnie 3 lata.

Zmiany wprowadzone w zespole zarządzającym pozwolą na dalszy rozwój firmy i zapewnią sprawną koordynację pomiędzy ELIT Polska a Grupą LKQ.

 

Gelu Manta ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów motoryzacyjnych i rozwijaniu biznesu na wielu europejskich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii, Chorwacji, Czech, Grecji, Rumunii i Węgier. Zawodowo związany przez wiele lat z takimi firmami jak Philips i Hella, z powodzeniem realizował się na kluczowych stanowiskach managerskich. Odpowiadał również za relacje z międzynarodowymi grupami zakupowymi.

 

Nowy Prezes Zarządu ELIT Polska staje na czele silnej struktury, która w oparciu o solidne podstawy wypracowała mocną pozycję w branży motoryzacyjnej. Głównym celem na najbliższe lata jest wykorzystanie potencjału dynamicznie rozwijającego się regionu. ELIT Polska jest do tego doskonale przygotowana pod każdym względem – dysponuje dobrze zorganizowanym zapleczem, na które składa się kompletna oferta motoryzacyjnych części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, w tym znane marki takie jak: Starline, MPM oil, ERA, Optimal i Nipparts. Ponadto, w ramach projektu LKQ ACADEMY, ELIT Polska posiada rozbudowaną bazę szkoleniową oraz zoptymalizowaną logistykę z dostępem do magazynów w Niemczech i Pradze (Logistics without borders).

 

Gelu Manta, CEO & President of the Board ELIT Polska: Funkcja Prezesa Zarządu ELIT Polska to duża odpowiedzialność i wyróżnienie. Zdaję sobie sprawę, że polski rynek motoryzacyjny jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Nasi klienci i partnerzy oczekują innowacyjnego podejścia do biznesu oraz efektywnego wsparcia. Wierzę, że wspólną pracą umocnimy naszą pozycję w branży. Czeka nas pasjonujący etap, pełen nowych wyzwań i projektów.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).