Gates Extra Service zmienia nazwę na Gates FleetRunner

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2019

Gates wprowadza nową markę części zamiennych FleetRunner, dedykowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów.

Nowa marka produktów klasy premium oferuje większe pokrycie zastosowań, sprawniejsze wyszukiwanie części online oraz zmodyfikowane opakowania.

Globalny zasięg, globalne pokrycie

Gates FleetRunner funkcjonuje jako renomowana marka produktów do ciężkich zastosowań w USA i Australii, a teraz zastąpi markę Gates Extra Service (ES), która była stosowana w dystrybucji tych samych części na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ta zmiana umożliwi Gates lepsze wykorzystanie ogólnoświatowych zasobów produkcyjnych i oferowanie jednej marki produktów dedykowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów produkowanych w USA, Australii, Europie i Chinach. Gates FleetRunner oferuje rozwiązania do pojazdów ciężarowych i autobusów niezależnie od miejsca ich produkcji.

Marka Gates Extra Service została zastąpiona przez Gates FleetRunner. Najwyższa jakość naszych produktów pozostaje bez zmian, ale teraz możemy zaproponować jedną globalną ofertę produktów do ciężkich zastosowań, korzystając z naszej silnej pozycji na OE. Bert De Lange Business Manager Heavy Duty w Gates

 

Bardzo szerokie pokrycie zastosowań potwierdzają m.in. dane TecDoc, z których wynika, że oferta Gates FleetRunner pokrywa łącznie ponad 90%, a poszczególne produkty jeszcze więcej: zestawy Micro-V i paski Micro-V — 97%, paski klinowe — 94%, a napinacze i koła pasowe luźne — 90%. W ofercie Gates FleetRunner znajdą się również przewody kształtowane i termostaty.

Katalogowanie innowacji z FleetRunner

Po wprowadzeniu marki FleetRunner Gates będzie pierwszym dostawcą na rynku oferującym narzędzie “Kit Finder” w swoim katalogu online. Po wprowadzeniu numeru części OE narzędzie “Kit Finder” przefiltruje go przez wszystkie zestawy FleetRunner, aby znaleźć odpowiedni zestaw do zamówienia.

 

Narzędzie to ułatwi klientom wyszukiwanie części zamiennych o jakości OE potrzebnych do wykonania kompleksowej naprawy danego układu napędowego.

Udoskonalone opakowania i system numeracji

Dystrybutorzy części Gates, użytkownicy i mechanicy zauważą także różnice wizualne: teraz części do pojazdów ciężarowych i autobusów będą sprzedawane w zielonych opakowaniach, a części do samochodów osobowych w czerwonych. System identyfikacji za pomocą kolorów pomoże wyeliminować błędy w doborze części.

 

W odpowiedzi na prośby naszych klientów produkty z oferty FleetRunner będą sprzedawane w mocniejszych opakowaniach, aby lepiej zabezpieczyć produkty. Zastosowanie nowych materiałów na opakowania ma na celu zwiększenie sztywności części podczas obsługi logistycznej. Modyfikacje te wprowadzono z myślą o zmniejszeniu ryzyka uszkodzeń oraz liczby reklamacji.

 

Dodatkowo uproszczono system numeracji. Zarówno dla pasków, jak i zestawów Micro-V, oznaczenia ES zostaną zastąpione oznaczeniami HD w całej ofercie produktów Gates FleetRunner. Zmieniono również numerację pasków klinowych, aby dokładniej oznaczyć wymiary.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).