Fuzja z Nissens korzystna dla AVA Quality Cooling | MOTOFAKTOR

Fuzja z Nissens korzystna dla AVA Quality Cooling

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2021

AVA Quality Cooling odnotowuje bardzo wysokie zainteresowanie swoimi produktami klimatyzacyjnymi po fuzji z Nissens.

Od początku roku pracownicy magazynów w wielu europejskich lokalizacjach AVA pracują szybciej, niż zwykle. Ponad 200 000 części zostało zmagazynowanych na sezon klimatyzacyjny, ale nie pozostają tam na długo. Codziennie napływają duże ilości nowych artykułów, a półki są uzupełniane co minutę. Optymizm i zapasy są na najwyższym poziomie, ponieważ tego lata firma czuje się w pełni przygotowana do wspierania rynku wtórnego.

Jesteśmy podekscytowani sezonem, choć nasi pracownicy mogą potrzebować nowych butów, gdy skończymy. Integracja z Nissens przebiegła o wiele sprawniej niż się spodziewaliśmy, co dało nam możliwość optymalizacji naszej produkcji i zapewniło spójne i sprawne dostawy. Oznaczało to również, że w tym roku dużo wcześniej mogliśmy rozpocząć przygotowania do sezonu klimatyzacyjnego, aby odpowiedzieć na wyraźny wzrost popytu zarówno na naszą ofertę produktów do samochodów osobowych, jak i do pojazdów ciężarowych. To wspaniałe, że możemy obsługiwać naszych klientów na takim poziomie. Bogdan Szymanowski Dyrektor Zarządzający AVA CEE

Bogata oferta i konkurencyjne ceny – połączenie idealne

Mając prawie 60 lat doświadczenia jako międzynarodowy specjalista w dziedzinie klimatyzacji i chłodzenia silników AVA nie jest zaskoczona tak szybkim tempem. Dla firmy jest jednak jasne, że sprawy nie mają się tak, jak zawsze.

Odczuwamy wyraźnie zwiększony popyt na nasze produkty. Wierzę, że przyczynia się do tego wiele czynników, ale to właśnie połączenie naszej szerokiej oferty i konkurencyjnych cen, napędza większość z nich. To dla nas swego rodzaju połączenie idealne. Spędziliśmy lata na doskonaleniu naszej oferty, jednocześnie koncentrując się na utrzymaniu niskich kosztów dla naszych klientów. Oznacza to, że nasi kontrahenci otrzymują to, co najlepsze z obu światów, jeśli chodzi o asortyment i ceny - nazywamy to "mądrym wyborem". Widzimy, że w tym roku rynek to docenia. To niesamowite, że możemy być tego częścią. Tim Smits dyrektor zarządzający AVA

Największa oferta części zamiennych

Program części klimatyzacyjnych AVA składa się z 4 250 numerów referencyjnych, co stanowi wiodącą na rynku liczbę, która odpowiada ponad 12 500 numerom OE dla rynku wtórnego. Firma oferuje produkty do wszystkich segmentów, od samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych po pojazdy użytkowe i rolnicze. Nie oznacza to jednak, że na tym poprzestaje.

W AVA nigdy nie stoimy w miejscu. Chcemy utrzymać naszą pozycję jako "mądry wybór" na rynku. Oznacza to, że musimy kontynuować dynamiczne ulepszanie naszych produktów. Mamy już najlepszą w swojej klasie konfigurację, ale chcemy ją jeszcze bardziej rozwinąć, aby nasi klienci wiedzieli, że dzięki AVA mają zapewniony najlepszy asortyment. Tim Smits

 

Źródło: AVA Quality Cooling 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).