Ford F-Max w zespole Show Car Inter Cars | MOTOFAKTOR

Ford F-Max w zespole Show Car Inter Cars

Show Car Inter Cars zyskuje nowe barwy i ciągnik siodłowy, w którego roli pojawi się Ford F-Max.

Show Car to jedna z najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw Inter Cars. Mobilne centrum szkoleniowe każdego roku przemierza tysiące kilometrów po całym kontynencie, aby eksperci szkoleniowi mogli dotrzeć z rynkowymi nowościami bezpośrednio do mechaników. Ciężarówka Inter Cars od dawna była obowiązkowym elementem wszystkich większych wydarzeń organizowanych zarówno w Polsce, jak również za granicą.

 

Nowe oklejenie ciężarówki zostało przygotowane w taki sposób, aby dodatkowo podkreślać wszystkie korzyści, jakie warsztaty samochodowe otrzymują, decydując się na współpracę z Inter Cars. Szeroka oferta, nowoczesne e-narzędzia, a także projekty jak sieci Q Service Castrol i Q-Service Truck, to elementy, które pojawiły się w dwóch wersjach językowych na każdej ze stron naczepy.

 

Nowością jest również ciągnik siodłowy, który będzie napędzał Show Car. Wysłużony, amerykański Freightliner zastąpiony został ekonomicznym i nowoczesnym Fordem F-Max. Jest to jeden z najnowocześniejszych modeli ciężarowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje go przestronna kabina, ekonomiczny, lecz bardzo mocny silnik oraz atrakcyjny design. Wszystko to zamocowało tym, że F-Max otrzymał w 2019 roku miano Europejskiej Ciężarówki Roku.

 

Swoją pierwszą podróż nowy Show Car obędzie do Grecji.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).