FO Dębica SA zmieniła skład zarządu | MOTOFAKTOR

FO Dębica SA zmieniła skład zarządu

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2022

Za sprawą rezygnacji Mirosława Maziarki z funkcji Członka Zarządu FO Dębica spółka musiała powołać na jego miejsce Marko Nahtigala.

Jak czytamy w najnowszych raportach bieżących spółki FO Dębica SA, Mirosław Maziarka z dniem 29 kwietnia br. zrezygnował z funkcji Członka Zarządu spółki. Powody jego rezygnacji nie zostały wskazane. Na podstawie uchwały jego miejsce w zarządzie zajął Marko Nahtigal.

 

Nahtigal z wykształcenia jest technikiem mechanikiem. Karierę rozpoczął w 1990 r. w fabryce Goodyear w Kranj w Słowenii jako operator w Wydziale Cięcia Kordu. W 2007 r. objął stanowisko specjalisty w obszarze Ciągłego Doskonalenia, odpowiadając za wdrożenie systemu kanban. W 2010 r. został kierownikiem Wydziału Kontroli Końcowej, a w 2011 r. kierował pracami Zespołu Biznesowego. Od 2014 r. nadzorował wdrażanie Optymalizacji Produkcji. W roku 2016 r. został szefem produkcji w fabryce Goodyear w Kranj, a w latach 2017 – 2019 pełnił tę rolę w fabryce Goodyear w Fuldzie w Niemczech. W roku 2019 r. powrócił do fabryki w Goodyear w Słowenii jako Dyrektor ds. Produkcji. Od czerwca 2022 r. obejmie stanowisko Dyrektora ds. Produkcji w fabryce w Dębicy.

 

Źródło: FO Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).