FO Dębica SA zmieniła prezesa zarządu | MOTOFAKTOR

FO Dębica SA zmieniła prezesa zarządu

W swoim najnowszym raporcie bieżącym FO Dębica SA poinformowała, że Leszek Szafran nie jest już prezesem jej zarządu. Zastąpił go od wtorku Ireneusz Maksymiuk.

 

Jak wynika z treści raportu bieżącego FO Dębica SA we wtorek 5 grudnia br. Leszek Szafran –
prezes zarządu złożył rezygnację z Zarządu Spółki ze skutkiem natychmiastowym. Powody rezygnacji nie zostały wskazane.

 

W związku z powyższym Rada Nadzorcza Spółki podjęła decyzję o powierzeniu Ireneuszowi Maksymiukowi stanowiska prezesa zarządu.

 

Maksymiuk posiada wykształcenie wyższe, jest magistrem ekonomii, absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął we wrześniu 1991 r. w firmie audytorskiej Moore Stephens Sp. z o.o. w dziale audytu pracując przy różnych projektach w Polsce i Wielkiej Brytanii. W latach 1994-1999 zajmował różne stanowiska w działach finansowych dużych firm krajowych i międzynarodowych. Od października 1999 r. do lutego 2011 r. w koncernie Sara Lee jako Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu Sara Lee H&BC Poland, także na różnych stanowiskach finansowych w Europie Centralnej oraz Rosji. Od marca 2011 r. do czerwca 2014 był Dyrektorem Finansowym – Członkiem Zarządu Goodyear Russia LLC. W lipcu 2014 został Dyrektorem Finansowym dla Polski i Ukrainy i Członkiem Zarządu Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Aktualnie zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego dla regionu Europy Wschodniej, pełniąc przy tym funkcje w spółkach Grupy Goodyear. W 2014 r. został powołany na stanowisko Członka Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica SA.

 

Źródło: FO Dębica SA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).