Finał „Wielkiej promocji Zimmermanna” | MOTOFAKTOR

Finał "Wielkiej promocji Zimmermanna"

person Adrian Januszkiewicz 29/02/2020

26 lutego br. w siedzibie Moto-Profil odbyło się wręczenie nagród w ramach "Wielkiej promocji Zimmermanna".

W ramach akcji „Wielka promocja Zimmermanna” uczestnicy musieli wykazać się jak największym zakupem części tego producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe. Promocja rozpoczęła się 12 sierpnia 2019, trwała do 31 stycznia 2020, a udział w niej wzięli partnerzy handlowi firmy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji.

 

Do wygrania było dwuletnie finansowanie wynajmu jednego z trzech samochodów, wraz z ubezpieczeniem oraz kompletem opon. Pierwsze miejsce zdobyła hurtownia Rall z czeskiej Ostravy, a nagrodą jest BMW 520i. Na drugim miejscu uplasowała się słowacka spółka AZ Car, s.r.o. z Varína, która wygrała finansowanie BMW 320i. Trzecie miejsce na podium zajął sklep motoryzacyjny Carex nr 1 z Nowego Sącza, a nagrodą jest Opel Combo.

 

 

Łączna wartość nagród to ponad 200 000 złotych. Wszyscy partnerzy mają prawo do pierwokupu samochodów po zakończeniu wynajmu wygranego w ramach promocji. Rozstrzygnięciu promocji towarzyszyło oficjalne wręczenie kluczyków do samochodów, w którym udział wzięli wyróżnieni partnerzy handlowi, przedstawiciele firmy Zimmermann oraz zarząd spółki Moto-Profil.

 

Źródło: Moto-Profil

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).