Filtry kabinowe z węglem aktywnym do pojazdów ciężarowych | MOTOFAKTOR

Filtry kabinowe z węglem aktywnym do pojazdów ciężarowych

person Redakcja 22/09/2023

Bosch zapewnia kompleksową ofertę najwyższej jakości filtrów do pojazdów ciężarowych, w tym filtrów kabinowych.

 

Pojazdy ciężarowe pracują każdego dnia. Ich eksploatacja to ciągły wyścig z czasem. Operatorzy flot, którzy chcą uniknąć kosztownych przestojów, nie idą na żadne kompromisy i stawiają na filtry paliwa Bosch.

 

Bogaty asortyment filtrów Bosch jest stale aktualizowany. Bosch oferuje odpowiednie rozwiązania do pojazdów ciężarowych, nawet w przypadku specjalnych zastosowań i różnych funkcji.

 

Dotyczy to filtrów Denox firmy Bosch, chroniących układy oczyszczania spalin, filtrów Airdryer do układów pneumatycznych lub filtrów oczyszczających olej hydrauliczny, które chronią wiele układów, takich jak instalacje hydrauliczne, skrzynie biegów i układy kierowniczy. Istnieją również inne rodzaje filtrów, takie jak separatory mgły olejowej, filtry płynu chłodzącego, odśrodkowe filtry oleju, filtry wtórnego powietrza, specjalne filtry paliwa do wstępnej filtracji oraz dedykowane filtry przeciwpyłkowe do klimatyzacji montowanej na dachu, stosowane w niektórych autobusach.

Zalety produktów Bosch w skrócie:

  • Kompleksowa oferta i ciągłe poszerzanie asortymentu;
  • Części, diagnostyka i usługi dla warsztatów: rozwiązania warsztatowe;
  • Kompetencje w zakresie filtracji: lider wśród producentów osprzętu do diesli i systemów oczyszczania spalin – Denoxtronic;
  • Wyjątkowa skuteczność filtrów zgodna z jakością produktów OE;
  • Narzędzia marketingowe i lojalnościowe, np. program eXtra i sieci warsztatowe;
  • Silnie rozpoznawalna marka.

Kierowcy zawodowi spędzają za kierownicą wiele godziny pracy – w tym przerwy, a nawet noce. Czyste powietrze w kabinie nie tylko wpływ na zdrowie kierowców, ale pomaga również w utrzymaniu wysokiej koncentracji kierowców na drogach. Filtry Bosch z węglem aktywnym zapewniają możliwie najczystsze powietrze, ponieważ chronią przed pyłkami, drobnymi pyłami, nieprzyjemnym zapachem oraz szkodliwymi gazami. Dobry filtr kabinowy poprawia również widoczność wewnątrz pojazdu, ponieważ zmniejsza osady na przedniej szybie i zapobiega jej parowaniu.

 

Poniżej wykaz filtrów kabinowych Bosch z węglem aktywnym do najpopularniejszych pojazdów:

Czy wiesz, że Bosch Filter został wybrany w 2022 roku najlepszą marką po raz 17 z rzędu! („Auto motor und sport“, wydanie 07/2022)

 

Filtry należy wymieniać regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu!

 

Wszystkie wymienione filtry do samochodów ciężarowych oraz ich zastosowania można znaleźć na stronie motobosch.pl.

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).