Filtry kabinowe Denckermann Silver ION | MOTOFAKTOR

Filtry kabinowe Denckermann Silver ION

person Adrian Januszkiewicz 16/03/2021

Denckermann wzbogacił swoją ofertę produktową o 4-warstwowe filtry kabinowe Silver ION.

Filtry Silver ION posiadają 4 warstwy o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym:

 

1. Warstwa prefiltracji – wychwytuje i eliminuje kurz i pyłki. Naładowana elektrostatycznie przyciąga i zatrzymuje drobne cząsteczki kurzu, umożliwiając jednocześnie duży przepływ powietrza i wysoką wydajność.

2. Warstwa mikro – syntetyczna włóknina mająca za zadanie zatrzymać najdrobniejsze zanieczyszczenia. Skuteczna filtracja cząstek do 2,5 PM.

3. Warstwa z węglem aktywnym – zatrzymuje pleśń i szkodliwe gazy – np. tlenek węgla, dwutlenek siarki. W połączeniu z sodą oczyszczoną absorbuje nieprzyjemne zapachy pochodzące z pleśni i dymu.

4. Warstwa z jonami srebra i miedzi – antybakteryjna mikrotechnologia wykorzystująca jony srebra i miedzi o sprawdzonym, długotrwałym działaniu bakteriobójczym. Jony miedzi osłabiają zarazki, bakterie i wirusy, a jony srebra je niszczą.

 

Zalety filtrów Silver ION podane przez Denckermanna:

 

  • przyjazny dla alergików;
  • filtracja nieprzyjemnych zapachów, spalin i smogu;
  • skuteczna ochrona przez cały okres użytkowania filtra;
  • antybakteryjna technologia wykorzystująca jony srebra i miedzi w walce z wirusami, bakteriami i grzybami;
  • dokładna filtracja, do wielkości cząsteczki zanieczyszczeń 2,5 PM;
  • wkład filtrujący wykonany bez szkodliwych substancji i chemikaliów;
  • w 100% nadający się do recyklingu naturalny wkład filtrujący.

 

Źródło: Denckermann

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).