Filtry hydrauliczne febi do sprzęgieł typu Haldex | MOTOFAKTOR

Filtry hydrauliczne febi do sprzęgieł typu Haldex

person Adrian Januszkiewicz 15/07/2022

Oferta filtrów hydraulicznych febi bilstein została ostatnio poszerzona w celu pokrycia nowej generacji sprzęgieł typu Haldex.

Dzięki tym nowościom febi bilstein oferuje obecnie kompletny asortyment filtrów pokrywający sprzęgła Haldex od generacji I do IV. Posiadają takie specyfikacje, są projektowane i produkowane tak, by spełniały wymagania jakościowe OE.

 

Wprowadzając do oferty nowe referencje filtrów febi bilstein zapewnia pokrycie ponad 650 modeli samochodów z napędem na cztery koła, co przekłada się na ponad 4-milionowy park samochodów w Europie! Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Ponadto oferta febi bilstein obejmuje przyrząd do demontażu filtra, którego wymiana zgodnie z zalecanymi interwałami pozwala zachować wysoką trwałość tego sprzęgła. Klucz ten umożliwia demontaż z dyferencjału obudowy filtra oleju sprzęgła Haldex, znajdując zastosowanie w 115 przypadkach.

 

Klucz do filtra oleju – febi 177528

 

Nie zapominajmy jednak, że sprzęgło typu Haldex wymaga użycia specjalnego oleju, który obecnie również znajduje się w ofercie febi.

 

Produkty febi 101172, 101171 i 101170.

 

To specjalny produkt opracowany wyłącznie do tego zastosowania.

 

Cały asortyment części febi do sprzęgła Haldex dostępny jest TUTAJ.

 

Źródło: bilstein group

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).