Filtry Cabin3Tech+ Sogefi na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Filtry Cabin3Tech+ Sogefi na Automechanice 2018

Nowa generacja kabinowych filtrów powietrza Cabin3Tech+ otrzymała nominacje do nagród za innowacyjność podczas targów Automechanika 2018 we Frankfurcie.

Cabin3Tech+ to innowacyjny filtr, nominowany do nagród za innowacyjność Automechanika, który będzie dostępny na rynku wtórnym pod markami Purflux, FRAM i Tecnocar.

 

Dla optymalnej ochrony Cabin3Tech+ posiada 3 warstwy:

  1. Filtracja wstępna poprzez medium syntetyczne przeznaczone do wychwytywania i zatrzymywania niektórych głównych źródeł alergenów unoszących się w powietrzu – pyłków i cząstek pyłu (10-100 mikronów);
  2. Warstwa węgla aktywnego, która wykorzystuje wysokiej jakości węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych, pochłaniająca nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy (toluen, n-butan, NO2, SO2), które mogą powodować bóle głowy, podrażnienia i kaszel;
  3. Warstwa elektrostatyczna w technologii melt-blown, która zatrzymuje drobne cząsteczki, takie jak otaczający pył, pyłki kwiatowe i cząstki okładzin hamulcowych poprzez oddziaływanie elektrostatyczne. Cząsteczki o wielkości 2,5 mikrona (20 razy mniejsze od ludzkiego włosa) są zatrzymywane w 98,8 procentach. Cząsteczki te mogą dostawać się do płuc powodując podrażnienia. Wiadomo, że wywołują one i nasilają choroby przewlekłe, takie jak astma, zapalenie oskrzeli i inne choroby układu oddechowego.

 

Asortyment Cabin3Tech+ obejmuje 56 referencji, które pokrywają ponad 150 milionów samochodów w całej Europie.

 

Więcej informacji o filtrach w technologii Cabin3Tech+ oraz instrukcje instalacji, na naszych stronach internetowych – www.purflux.com, www.fram-europe.com, www.filtri-tecnocar.com.

 

Źródło: Sogefi

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).