Filtron partnerem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Filtron partnerem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Joanna Piszcz 26/01/2019

Do grona partnerów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dołączył producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki Filtron.

Producent filtrów samochodowych – Filtron – będzie wpierał swoją profesjonalną wiedzą ekspercką zarówno uczestników VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Mechanik Zawodowy, jak i Młody Mechanik.

 

Filtry marki Filtron są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez mechaników z ponad 80 krajów świata. Polscy konstruktorzy i specjaliści marki Filtron, współpracują również z największymi koncernami motoryzacyjnymi dla których projektują i produkują filtry oryginalne. W gostyńskiej fabryce filtrów Filtron powstają filtry oryginalne do nowych samochodów takich marek jak: Mercedes Benz, Volkswagen, Jaguar, Rolls Royce, Renault, Volvo czy Tesla.

 

W swoim nowoczesnym laboratorium producent marki Filtron używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. Stale inwestuje w rozwój nowych metod badawczych – w latach 2013-2015 firma przeznaczyła na ten cel ponad 1 000 000 euro.

 

Jakość i niezawodność filtrów Filtron to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez największe koncerny motoryzacyjne i niezależne firmy certyfikujące.

 

Asortyment filtrów Filtron zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Firma oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

Finały VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show w dniach 28-31 marca 2019.

 

Źródło: Filtron

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).