Filtron dołączył do międzynarodowych grup zakupowych | MOTOFAKTOR

Filtron dołączył do międzynarodowych grup zakupowych

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2019

Filtron dołączył do grona marek licencjonowanych przez międzynarodowe grupy Temot, Groupauto International, AD International i Nexus.

Co w praktyce oznacza dołączenie marki Filtron do wspomnianych grup zakupowych?

Grupy zakupowe Temot, GAI, ADI i Nexus dają wyjątkowe możliwości rozwoju zarówno dystrybutorom jak i dostawcom części. W przypadku dostawców części, członkostwo w grupie daje również szanse współpracy z nowymi dystrybutorami jak i znaczące wsparcie marketingowe. Tomasz Grabias Prezes MANN+HUMMEL FT Poland, odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój marki Filtron

 

Dołączenie marki Filtron do wspomnianych grup zakupowych potwierdzeniem jej bardzo silnej pozycji na rynku europejskim.

W gronie dostawców części zrzeszonych w największych grupach zakupowych znajdują się wyłącznie uznane, wyselekcjonowane marki oferujące sprawdzoną i wysoką jakość oferowanych produktów. Jestem niezwykle dumny z faktu, że wieloletnie zaangażowanie wszystkich pracowników naszej firmy zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji rynkowej i pozyskaniem zaufania setek tysięcy mechaników w całej Europie. Tomasz Grabias

 

Filtry samochodowe marki Filtron są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są używane przez mechaników z ponad 80 krajów świata.

 

Źródło: Filtron

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).