„Fill it Up!” – nowa kampania febi poświęcona płynom eksploatacyjnym | MOTOFAKTOR

"Fill it Up!" - nowa kampania febi poświęcona płynom eksploatacyjnym

person Redakcja 5/06/2023

W  swojej najnowszej kampanii "Fill it Up!" febi podkreśla zalety swoich płynów eksploatacyjnych od płynów hamulcowych po płyny hydrauliczne i inne.

 

Znany na całym świecie specjalista w zakresie części zamiennych – należąca do bilstein group marka febi – doskonale rozumie znaczenie dostępności odpowiednich i charakteryzujących się wysoką jakością rozwiązań pozwalających utrzymać pojazdy w odpowiednim stanie.

 

Dlatego też z jeszcze większą ekscytacją febi uruchamia najnowszą kampanię poświęconą płynom eksploatacyjnym. Ukazuje ona szeroki i kompleksowy asortyment olejów, chemii oraz płynów przeznaczonych do samochodów osobowych produkcji europejskiej i azjatyckiej, samochodów dostawczych i ciężarowych.

 

Od płynów hamulcowych, past ceramicznych i olejów silnikowych po płyny hydrauliczne, smary oraz produkty specjalne, takie jak zestawy serwisowe do automatycznych skrzyń biegów oraz wywabiacz plam oleju MultiPLUS ECO. W swojej ofercie febi posiada wszystko, czego potrzebuje warsztat. A nawet więcej…

Kampania podkreśla zalety płynów eksploatacyjnych febi. Produkcja prowadzona w Niemczech oraz w innych krajach europejskich zawsze uwzględnia specyfikacje producentów pojazdów i regulacje branżowe. Natomiast restrykcyjne procesy kontroli febi zapewniają jakość produktów oryginalnych.

 

Ponadto, dzięki pracy wyspecjalizowanego zespołu badawczego asortyment jest stale poszerzany, co w praktyce oznacza, że febi możliwie jak najszybciej jest w stanie zaoferować produkty przeznaczone do najnowszych silników i rozwiązań technicznych.

 

W ramach kampanii febi kładzie również nacisk na „Drogę do Zrównoważonego Rozwoju” firmy bilstein group, która posiada wieloletnie tradycje i jest innowacyjnym przedsiębiorstwem zdeterminowanym w dążeniu do zapewnienia następnym pokoleniom wszelkiego dobrobytu.

 

Z tego względu febi przykłada ogromną wagę do produkcji płynów eksploatacyjnych z uwzględnieniem potrzeb środowiska. Służy temu również ciągłe ulepszanie oferowanych rozwiązań. Wszystkie produkty posiadają ekonomiczne i przyjazne dla środowiska opakowania. Płyny eksploatacyjne dostępne są w nadających się recyklingu, szczelnych butelkach polietylenowych. Wysokiej jakości etykiety umożliwiają jednoznaczną identyfikacją produktu, produkty są dodatkowo kodowane kolorami. Uchwyty z zagłębieniami oraz przeźroczyste paski pozwalające sprawdzić stan napełnienia dodatkowo zwiększają praktyczność dla użytkowników.

 

Ponadto febi opiera się wyłącznie na dostawcach stosujących produkcję neutralną pod kątem emisji CO2, dzięki czemu wszystkie oleje są przyjazne dla środowiska i pozwalają obniżyć emisję.

 

Więcej informacji na temat nowego asortymentu można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).