Filia Martex Poznań-Dąbrowa w nowej lokalizacji | MOTOFAKTOR

Filia Martex Poznań-Dąbrowa w nowej lokalizacji

person Redakcja 18/07/2023

Od 17 lipca br. oddział Martex Poznań-Dąbrowa znajduje się w nowej lokalizacji. Teraz jest przy ul. Logistycznej 37 w Poznaniu-Sadach.

 

Łączna powierzchnia magazynu wraz z częścią sprzedażową obsługi klienta wynosi 1200 m². Klienci mają do dyspozycji duży parking o pow. 3000 m² przeznaczony dla pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych umożliwiający wygodne parkowanie oraz możliwość bezpośredniego tankowania płynu AdBlue.

 

Nowa lokalizacja oddziału znajduje się jest na skrzyżowaniu drogi ekspresowej S11 oraz 92 w gwarantując szybki i łatwy dojazd.

 

Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w sobotę w godzinach 8:00 – 13:00. Dane kontaktowe: +48 668 543 335, poznan@martextruck.pl.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).