febi wspiera program „Młode Kadry” | MOTOFAKTOR

febi wspiera program "Młode Kadry"

Serwisy samochodowe mają problem ze znalezieniem wykwalifikowanej kadry, w czym stara się walczyć Inter Cars, m.in za pośrednictwem programu "Młode Kadry", do którego dołączyła firma febi bilstein.

„Młode Kadry” to program, który jest dobrze znany wśród specjalistów z branży motoryzacyjnej. Jest on sukcesywnie rozwijany przez Inter Cars od wielu lat i skutecznie zachęca młodych ludzi do tego, aby poszerzali swoje kompetencje w zawodzie mechanika samochodowego. Inicjatywa polega na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry. Jednym z flagowych przedsięwzięć programu jest „Young Car Mechanic” – międzynarodowy konkurs, który co roku wyłania najzdolniejsze młode talenty.

 

Pielęgnowanie pasji młodych adeptów sztuki napraw samochodów nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów programu „Młode Kadry”. Są to najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy z branży motoryzacyjnej. Od pewnego czasu do tego zacnego grona dołączyła firma febi.

Dzięki zaangażowaniu firmy febi w program "Młode Kadry" jesteśmy w stanie zapewnić uczniom dostęp do specjalistycznej wiedzy. Szkolenia organizowane za ich pośrednictwem to solidna dawka praktycznych informacji, które odpowiednio wykorzystane, mogą w przyszłości stanowić o ich sukcesie na rynku pracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie febi za ich wkład i zaangażowanie. Dziękujemy.

menadżer odpowiedzialna za program "Młode Kadry" - Marta Ciesielska

 

febi to jeden z wiodących producentów na niezależnym rynku części samochodowych. Stale poszerzana oferta firmy obejmuje elementy układów kierowniczych, hamulcowych, elektrycznych, zawieszenia oraz mocowania kół. Ich produkty cieszą się zaufaniem nabywców w 130 krajach na świecie.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).