febi wspiera program “Młode Kadry” | MOTOFAKTOR

febi wspiera program "Młode Kadry"

person Adrian Januszkiewicz 17/07/2019

Serwisy samochodowe mają problem ze znalezieniem wykwalifikowanej kadry, w czym stara się walczyć Inter Cars, m.in za pośrednictwem programu "Młode Kadry", do którego dołączyła firma febi bilstein.

“Młode Kadry” to program, który jest dobrze znany wśród specjalistów z branży motoryzacyjnej. Jest on sukcesywnie rozwijany przez Inter Cars od wielu lat i skutecznie zachęca młodych ludzi do tego, aby poszerzali swoje kompetencje w zawodzie mechanika samochodowego. Inicjatywa polega na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry. Jednym z flagowych przedsięwzięć programu jest “Young Car Mechanic” – międzynarodowy konkurs, który co roku wyłania najzdolniejsze młode talenty.

 

Pielęgnowanie pasji młodych adeptów sztuki napraw samochodów nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów programu “Młode Kadry”. Są to najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy z branży motoryzacyjnej. Od pewnego czasu do tego zacnego grona dołączyła firma febi.

Dzięki zaangażowaniu firmy febi w program "Młode Kadry" jesteśmy w stanie zapewnić uczniom dostęp do specjalistycznej wiedzy. Szkolenia organizowane za ich pośrednictwem to solidna dawka praktycznych informacji, które odpowiednio wykorzystane, mogą w przyszłości stanowić o ich sukcesie na rynku pracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie febi za ich wkład i zaangażowanie. Dziękujemy. Marta Ciesielska menadżer odpowiedzialna za program "Młode Kadry"

 

febi to jeden z wiodących producentów na niezależnym rynku części samochodowych. Stale poszerzana oferta firmy obejmuje elementy układów kierowniczych, hamulcowych, elektrycznych, zawieszenia oraz mocowania kół. Ich produkty cieszą się zaufaniem nabywców w 130 krajach na świecie.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).