febi na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Firma Ferdinand Bilstein i jej marka febi ponownie będą partnerami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print. Marka febi specjalizuje się w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami.

 

Oferta obejmuje ponad 37 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE.

 

Potencjał marki febi, jej ofertę produktową oraz profesjonalne zaplecze techniczne doceniają uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Ciekawe konkurencje praktyczne i profesjonalna wiedza ekspertów marki od wielu lat dodają Mistrzostwom prestiżu.

Z marką febi współpracujemy od wielu lat. Jej eksperci z wielkim zaangażowaniem służą nam wsparciem przy organizacji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Tak będzie także i w tym roku. Wspólnie opracujemy materiały edukacyjne dla uczestników, sprawdzimy ich wiedzę, dostarczymy narzędzia niezbędne do przygotowania do udziału w Mistrzostwach. Ogromnie się cieszę, że możemy kontynuować współpracę i wykorzystać potencjał marki. Bardzo za to dziękujemy. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, organizator Mistrzostw

 

Tych, którzy znają markę febi z dotychczasowych edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, z pewnością ucieszy więc jej ponowny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. X edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ze względu na pandemię odbędzie się bez konkurencji praktycznych, ale eksperci marki febi będą służyć ich uczestników fachową wiedzą i wsparciem na każdym etapie Mistrzostw.

Priorytetem marki febi jest przede wszystkim wysoka jakość części zamiennych, ale także wiedzy przekazywanej mechanikom samochodowym podczas szkoleń, imprez targowych czy takich wydarzeń jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Szczególnie zależy nam na wyposażeniu młodzieży w profesjonalną wiedzę, niezbędną przy obecnym rozwoju motoryzacji, dostosowaną do wymagań rynku pracy. Robert Mrozek doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska

 

Źródło: Ferdinand Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).