febi ma nowe alternatory i rozruszniki | MOTOFAKTOR

febi ma nowe alternatory i rozruszniki

Firma febi - jedna z trzech należących do bilstein group marek części zamiennych dla motoryzacji - uzupełnia właśnie swoją ofertę ponad 150 pozycjami rozruszników i alternatorów. Asortyment ten pozwala na pokrycie odpowiednio ponad 15 000 - w przypadku rozruszników i ponad 12 000 - w przypadku alternatorów - popularnych modeli pojazdów osobowych i ciężarowych.

febi nigdy nie zatrzymuje się i nie przestaje myśleć o rozwoju. Dzięki znaczącym nakładom na analitykę i badania niezależnego rynku części zamiennych już i tak obszerny asortyment rozruszników i alternatorów dostępnych w centralnym magazynie w Ennepetal będzie nadal powiększany. Rozwój dotyczył będzie również produktów do najnowszych modeli samochodów wyposażonych w układ miękkiej hybrydy o napięciu 48V.

Co więcej, febi jako uzupełnienie gamy rozruszników i alternatorów oferuje również szeroki asortyment pasków, sprzęgiełek alternatora, rolek i napinaczy paska napędu osprzętu. Umożliwia to warsztatom przeprowadzenie szybkiej i bezproblemowej naprawy.

Podobnie jak ponad 70 000 części zamiennych ze stale rosnącej oferty, wszystkie rozruszniki i alternatory febi produkowane są według najbardziej restrykcyjnych standardów jakościowych OE – pod kątem łatwości montażu, trwałości i niezawodności. A więc na wszystkich tych cechach, na których mogą w pełni polegać warsztaty, dystrybutorzy i oczywiście kierowcy – dzień po dniu, kilometr po kilometrze.

Dzięki kompetencjom w produkcji sięgającym 180 lat wstecz febi doskonale zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest dostarczanie części zamiennych, które zawsze spełniają niezbędne do przeprowadzenia skutecznych i profesjonalnych napraw, najwyższe kryteria pod względem konstrukcji, testów oraz produkcji.

Podejście takie podkreśla fakt, że wszystkie produkty z katalogu febi, w tym szybko rosnący asortyment rozruszników i alternatorów, objęte są trzyletnią gwarancją producenta.

Wszystkie oferowane przez febi rozruszniki i alternatory są całkowicie nowymi produktami. Do ich produkcji nie są stosowane elementy regenerowane, a ich zakup nie jest dodatkowo obciążony koniecznością uiszczenia kaucji lub zwrotu starej części. Pozwala to nie tylko zapewnić najwyższą jakość zgodnie z filozofią oferowania wyłącznie części zamiennych w jakości OE. W ten sposób eliminowany jest również negatywny wpływ na środowisko naturalne związany z logistyką. Ponadto warsztaty nie muszą czekać na odesłanie części po regeneracji.

Dzięki sieci 22 oddziałów i przedstawicielstw w ponad 70 krajach oraz dostępności w przynajmniej 170, nikt inny nie zna niezależnego rynku części zamiennych tak dogłębnie jak febi.

Te kompetencje i doświadczenie oznaczają, że warsztaty mogą zamawiać i montować elementy febi zawsze z pełnym zaufaniem, że otrzymają właściwy produkt, we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Szybko rosnący asortyment rozruszników i alternatorów jest doskonałym przykładem takiego podejścia.

Asortyment rozruszników i alternatorów można znaleźć w wyszukiwarce partsfinder – katalogu online z częściami zamiennymi bilstein group.

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).