FAE dołączyło do Nexus Automotive International | MOTOFAKTOR

FAE dołączyło do Nexus Automotive International

person Adrian Januszkiewicz 30/01/2019

FAE podpisało ogólną i międzynarodową umowę z Nexus Automotive International, aby stać się nowym renomowanym dostawcą.

Nexus Automotive International to globalna społeczność dystrybutorów części samochodowych i do pojazdów ciężarowych oraz producentów OE, która została stworzona w celu świadczenia aftermarketowych usług motoryzacyjnych na całym świecie. Jej głównym celem jest zapewnienie lokalnego wsparcia i innowacyjnych usług globalnych, działanie jako akcelerator wzrostu dla swoich członków i ugruntowanie ich pozycji rynkowej. Jest ona obecna w 118 krajach na 6 kontynentach, od Afryki po region Azji i Pacyfiku, od Stanów Zjednoczonych po Amerykę Łacińską, od Europy po Bliski Wschód.

 

FAE liczy, że dzięki tej umowie odkryje nowe rynki i będzie się rozwijać razem z całą Grupą Nexus w bieżącym roku.

Jest to fantastyczna okazja, ponieważ pozwoli nam odkrywać nowe rynki i poszerzyć obecność FAE, którą już mamy w niektórych z nich, a zatem dalszy wzrost. Jurgen Sergooris dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu w FAE

 

Firma FAE – Francisco Albero S.A.U. – projektuje i produkuje elementy elektryczne i elektroniczne na rynek motoryzacyjny. Oferuje swoim klientom szeroką gamę produktową składającą się z ponad 4000 referencji, zapewniających równoważną wydajność i jakość w stosunku do części OEM.

 

Oferta FAE obejmuje szereg czujników, m.in. sondy lambda, czujniki ABS, czujniki MAP, czujniki ciśnienia wydechowego, czujniki rozrządu i obrotów i inne, a także cewki zapłonowe, przewody zapłonowe, świece żarowe czy termostaty.

 

Licząca ponad 65 lat firma z siedzibą w Barcelonie eksportuje 75% swoich obrotów i jest obecna już w ponad 85 krajach.

 

Źródło: FAE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).