Fabryki TitanX nadal dostarczają produkty dla AVA CEE | MOTOFAKTOR

Fabryki TitanX nadal dostarczają produkty dla AVA CEE

person Adrian Januszkiewicz 17/04/2020

Mimo trwającej nadal pandemii koronawirusa fabryki TitanX wciąż dostarczają swoje produkty do magazynów AVA CEE.

Ze względu na ostatnie ograniczenia COVID-19 fabryki TitanX zostały zmuszone do dostosowania się do sytuacji. Jednak wciąż pracują one dla rynku wtórnego w normalnym trybie.

 

W oficjalnym oświadczeniu AVA Quality Cooling, Per-Olof Persson, Customer Development Manager at TitanX, EMEA potwierdził, że: TitanX wspiera i ciągle realizuje potrzeby rynku wtórnego części zamiennych, aby utrzymać transport w ruchu.

 

Natomiast magazyny AVA są nadal w pełni operacyjne i prowadzone są prace, aby dostarczyć wszystkie zamówienia bez opóźnień. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat numerów części i zastosowań, należy zapoznać się z katalogiem AVA online.

 

Źródło: AVA Quality Cooling

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).