Exide: z tytułem Top Product | MOTOFAKTOR

Exide: z tytułem Top Product

person 31/01/2014

Urządzenie BRT-12 firmy Exide, służące do wymiany akumulatorów, zdobyło uznanie niezależnych warsztatów w Wielkiej Brytanii.

Exide Technologies, pragnąc umożliwić uczestnictwo w rynku wymiany nowoczesnych akumulatorów także mniejszym warsztatom, opracowało BRT-12. Wymiana akumulatora przy pomocy urządzenia jest prosta i wykonuje się ją w kilku krokach. BRT-12 umożliwia również odzyskanie ostatnio wprowadzonych kodów oraz usunięcie komunikatów błędu. Urządzenie charakteryzuje się czytelnym ekranem ledowym, wyświetlającym przystępne instrukcje, także w języku polskim.

 

Nagroda Top Product PMM przyznawana jest na podstawie głosów czytelników magazynu o ponad 60-tysięcznym nakładzie. Jest to potwierdzenie, że urządzenie Exide BRT-12 w znaczący sposób wpłynęło na podniesienie kompetencji technicznych niezależnych warsztatów w zakresie nowoczesnej obsługi serwisowej i naprawczej.

 

Źródło: Exide

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).