Exide: Victor Koelsch powołany na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego | MOTOFAKTOR

Exide: Victor Koelsch powołany na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego

person 21/05/2015

20 maja 2015 roku rada nadzorcza Exide Technologies, ogłosiła że Victor (Vic) M. Koelsch został powołany na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego spółki.

Victor Koelsch na nowym stanowisku rozpocznie pracę 22 czerwca 2015 roku, zastępując Roberta M. Caruso, który został prezesem w sierpniu 2013 roku.

 

Vic Koelsch zatrudniony jest obecnie w Grupie Michelin, gdzie od 2011 roku pełnił funkcję wiceprezesa w Ameryce Północnej i dyrektora operacyjnego do spraw opon dostawczych w obu Amerykach. Od 2007 do 2011 roku był prezesem Worldwide Original Equipment Business Unit Michelin, a przed objęciem tego stanowiska od 2001 do 2007 roku pracował jako wiceprezes odpowiedzialny za globalną komunikację firmy Michelin.

 

Nowy prezes i dyrektor generalny Exide Technologies ma ponad 29-letnie doświadczenie w wiodących globalnych firmach przemysłowych i technologicznych. Zdobył tytuł Bachelor of Science w dziedzinie informatyki na Uniwersytecie z Oklahomy oraz tytuł Masters of Business Administration z finansów na Uniwersytecie w Houston.

 

Źródło: Exide

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).