Exide: odnowienie współpracy z marką Saab | MOTOFAKTOR

Exide: odnowienie współpracy z marką Saab

person 28/01/2014

Produkowane w Poznaniu akumulatory będą dostarczane na pierwszy montaż do zakładu w szwedzkim Trollhättan.

Poznańska fabryka Exide była już wcześniej dostawcą Saab Automobile AB, ale w czerwcu 2011 przerwano współpracę, gdy szwedzka marka stanęła w obliczu trudności finansowych. W roku 2012 firma NEVS (National Electric Vehicle Sweden) wykupiła pakiet kontrolny Saaba i w celu przywrócenia produkcji samochodów rozpocząła negocjacje ze sprawdzonymi dostawcami.

 

Odnowiona współpraca z marką Saab potwierdza silną pozycję poznańskich produktów na rynku międzynarodowym. Akumulatory z Poznania dostarczane są nie tylko do polskich zakładów Fiata w Tychach, Volkswagena w Poznaniu, New Holland w Płocku oraz Same Deutz Fahr w okolicy Lublina, ale także do zagranicznych zakładów Volkswagena w Bratysławie, Jaguara i Land Rovera w Hallewood, TPCA (Toyota, Peugeot, Citroën Automobile) w czeskim Kolinie oraz Scanii i Volvo Trucks w całej Europie.

 

Źródło: Exide

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).