Exact Systems ułatwia studentom łączenie pracy z nauką

person Adrian Januszkiewicz 30/01/2019

Exact Systems udostępnił swoim współpracownikom i kandydatom aplikację mobilną – Exact People.

Transformacja demograficzna, coraz silniej odczuwalny rynek pracownika oraz ekspansja nowoczesnych technologii w codziennym i zawodowym życiu, napędzają zmiany w podejściu przedsiębiorstw do pracownika i procesu rekrutacji.

W naszej strategii HR postawiliśmy przede wszystkim na przyciąganie i zatrudnianie młodych ludzi – studentów oraz absolwentów. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i przyzwyczajeniom Millenialsów i zainwestowaliśmy w rozwiązanie mobilne. Exact People pozwala na elastyczne zarządzanie czasem pracy przy pomocy smartfona, z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja uzupełnia także dotychczasowe narzędzia HR. Dzięki niej przejście z kandydata do pracownika staje się dużo bardziej płynne. Kandydat jest stopniowo wprowadzany do naszej organizacji – widzi jak organizujemy pracę i może łatwo ocenić, czy chce do nas dołączyć. A pracownik zyskuje pełną kontrolę nad zleceniami i poziomem wynagrodzenia. Jacek Opala członek zarządu Exact Systems S.A.

Pracuj kiedy chcesz, zarabiaj ile chcesz

Exact People to intuicyjna aplikacja na smartfony zarówno dla kandydatów jak i aktywnych wykonawców usług Exact Systems, w tym studentów. Wersja dla kandydatów posiada 5 zakładek: kalendarz, powiadomienia, aktualności, oferty pracy, mój profil. Dzięki aplikacji sprawdzą na jakie stanowiska i w jakich miastach trwa aktualnie rekrutacja, a na wybraną ofertę zaaplikują bezpośrednio z telefonu. Natomiast wersja dla już zatrudnionych jest rozszerzona o 2 opcje: portfel i rejestr godzin.

 

Sercem aplikacji jest interaktywny kalendarz, który umożliwia elastyczne dopasowanie dni i godziny pracy do grafiku na uczelni czy dodatkowych zajęć. W tym miejscu można zgłosić swoją dyspozycyjność, a także sprawdzić czy koordynator nie wpisał pilnego zapotrzebowania na pracownika np. w ramach zastępstwa. Proponowany przez współpracownika harmonogram zatwierdza koordynator, a wszystkie zmiany planu oraz wiadomości od niego pojawiają się w powiadomieniach. W zakładce portfel znajdują się informacje dotyczące aktualnej stawki godzinowej, przepracowanego czasu oraz symulacja wypłaty, stworzona na podstawie liczby zatwierdzonych przez koordynatora godzin. Jeśli przewidywana pensja wydaje się niezadowalająca można rozszerzyć dyspozycyjność.

 

W zależności od modelu telefonu aplikację można pobrać ze Sklepu Play lub App Store. Więcej informacji o Exact People oraz instrukcję obsługi w wersji graficznej można znaleźć pod linkiem.

Przyjazne, cyfrowe środowisko HR

Wdrożenie aplikacji Exact People jest kolejnym etapem na drodze do pełnej cyfryzacji procesów HR w spółce. Exact Systems rekrutuje i prowadzi szkolenia adaptacyjne całkowicie online. Aktywnie dba również o rozwój swoich pracowników, zarówno doświadczonych jak i tych świeżo zrekrutowanych. Platforma rekrutacyjna pozwala na bieżąco sprawdzać poziom kompetencji zespołu oraz oferować indywidualnie dopasowane szkolenia i kursy.

Od kilku lat optymalizujemy procesy rekrutacyjne i szkoleniowe w naszej firmie. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy potrójnie: zwiększamy zadowolenie i zaangażowanie pracowników, oszczędzamy czas oraz pieniądze, a także jesteśmy już przygotowani na nadchodzące zmiany demograficzne. Niedługo dominującą siłą na rynku pracy będą Millenialsi, a pierwsze zawodowe kroki będzie stawiać pokolenie Z. Obie te grupy wiekowe wychowały się w towarzystwie nowoczesnych technologii, a smartfon jest dla nich podstawowym narzędziem organizującym życie. Dlatego budowanie przyjaznego środowiska cyfrowego jest niezbędne dla dalszego rozwoju naszej firmy. Jacek Opala

 

Źródło: Exact Systems

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).