Exact Systems laureatem Supplier Performance Award 2018 | MOTOFAKTOR

Exact Systems laureatem Supplier Performance Award 2018

person Adrian Januszkiewicz 1/04/2019

Grupa Adient nagrodziła dostawców za ich osiągnięcia i wysoki poziom spełnienia oczekiwań we współpracy, w tym Exact Systems.

Adient przyznaje wyróżnienia za dążenie do doskonałości operacyjnej i wyjątkową wydajność. Exact Systems został doceniony za ponadprzeciętne wywiązanie się ze stawianych przed firmą zadań w 2018 roku, proaktywność oraz innowacyjne inicjatywy, dzięki którym wzrasta skuteczność współpracy.

Tytuł Supplier Performance Award 2018 to dla nas olbrzymia motywacja do dalszego działania. Potwierdza słuszność strategii biznesowej, którą od lat konsekwentnie wdrażamy. Stopniowo umacniamy naszą pozycję w Europie, wchodząc na nowe rynki i zdobywając nowych klientów. W tej chwili działamy w 13 krajach Starego Kontynentu i Chinach, obsługując ponad 900 zakładów. Dzięki rosnącemu doświadczeniu, skutecznie uzupełniamy portofolio naszych usług o nowe kompetencje i wdrażamy innowacyjne projekty, skierowane zarówno do biznesu - Extranet 360, jak również do pracowników – aplikacja Exact People, rekrutacja online czy Akademia Jakości. Takie podejście gwarantuje nam dynamiczny rozwój i pozwala spełniać oczekiwania klientów, co jest przez nich doceniane. Paweł Gos prezes Exact Systems

Współpraca w 11 krajach i 45 zakładach

Firma Adient jest światowym liderem w branży siedzeń samochodowych. Swoje wyroby wytwarza w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 34 krajach na całym świecie. Exact Systems rozpoczął współpracę z Adient 4 lata temu, podpisując globalną umowę na kontrolę jakości obejmującą 17 fabryk w 6 krajach.

Na początku marca tego roku podpisaliśmy z Adientem nowy, 3-letni kontrakt, rozszerzając zasięg współpracy do 11 krajów i 45 lokalizacji zakładów produkcyjnych. Konsolidacja dostawców to trend, który w branży motoryzacyjnej jest bardzo widoczny od kilku lat. Producenci są żywo zainteresowani ograniczaniem liczby podwykonawców, otrzymując z jednej strony możliwość optymalizacji kosztów, z drugiej usprawniając współpracę w obszarze operacyjnym i komunikacji. Jacek Opala członek zarządu Exact Systems

 

Źródło: Exact Systems

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).