Exact Systems laureatem Supplier Performance Award 2018 | MOTOFAKTOR

Exact Systems laureatem Supplier Performance Award 2018

Grupa Adient nagrodziła dostawców za ich osiągnięcia i wysoki poziom spełnienia oczekiwań we współpracy, w tym Exact Systems.

Adient przyznaje wyróżnienia za dążenie do doskonałości operacyjnej i wyjątkową wydajność. Exact Systems został doceniony za ponadprzeciętne wywiązanie się ze stawianych przed firmą zadań w 2018 roku, proaktywność oraz innowacyjne inicjatywy, dzięki którym wzrasta skuteczność współpracy.

Tytuł Supplier Performance Award 2018 to dla nas olbrzymia motywacja do dalszego działania. Potwierdza słuszność strategii biznesowej, którą od lat konsekwentnie wdrażamy. Stopniowo umacniamy naszą pozycję w Europie, wchodząc na nowe rynki i zdobywając nowych klientów. W tej chwili działamy w 13 krajach Starego Kontynentu i Chinach, obsługując ponad 900 zakładów. Dzięki rosnącemu doświadczeniu, skutecznie uzupełniamy portofolio naszych usług o nowe kompetencje i wdrażamy innowacyjne projekty, skierowane zarówno do biznesu - Extranet 360, jak również do pracowników – aplikacja Exact People, rekrutacja online czy Akademia Jakości. Takie podejście gwarantuje nam dynamiczny rozwój i pozwala spełniać oczekiwania klientów, co jest przez nich doceniane.

prezes Exact Systems - Paweł Gos

Współpraca w 11 krajach i 45 zakładach

Firma Adient jest światowym liderem w branży siedzeń samochodowych. Swoje wyroby wytwarza w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 34 krajach na całym świecie. Exact Systems rozpoczął współpracę z Adient 4 lata temu, podpisując globalną umowę na kontrolę jakości obejmującą 17 fabryk w 6 krajach.

Na początku marca tego roku podpisaliśmy z Adientem nowy, 3-letni kontrakt, rozszerzając zasięg współpracy do 11 krajów i 45 lokalizacji zakładów produkcyjnych. Konsolidacja dostawców to trend, który w branży motoryzacyjnej jest bardzo widoczny od kilku lat. Producenci są żywo zainteresowani ograniczaniem liczby podwykonawców, otrzymując z jednej strony możliwość optymalizacji kosztów, z drugiej usprawniając współpracę w obszarze operacyjnym i komunikacji.

członek zarządu Exact Systems - Jacek Opala

 

Źródło: Exact Systems

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).