EWT Truck & Trailer Polska wybrał warsztat roku 2023 | MOTOFAKTOR

EWT Truck & Trailer Polska wybrał warsztat roku 2023

person Redakcja 31/10/2023

EWT Truck & Trailer Polska, generalny dystrybutor naczep SCHMITZ Cargobull, przyznał tytuł warsztatu roku 2023 partnerskiej sieci serwisowej KM Serwis W. Kożuchowski – J. Marciniak w Starej Łubiance.

 

Prestiżowa i znana w całej Europie nagroda „Service Partner of the Year” została przyzna firmie KM Serwis Sp. K. już po raz drugi w trwającej 17 lat współpracy. Jak wyjaśnia Kamil Żymałkowski „Koordynator Sieci Serwisowej” w EWT Truck & Trailer Polska, najważniejsze kryteria brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody to:

 

  • dostępność oraz wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych SCB
  • obsługa serwisowa agregatu chłodniczego SCHMITZ Cargobull
  • wysoka skuteczność podejmowania zleceń EBTS assistance 24H oraz usuwanie awarii
  • wyposażenie warsztatu oraz pojazdu serwisowego
  • regularny udział pracowników w szkoleniach, wysoko wykwalifikowana kadra
  • wdrożenie i spełnienie wymaganych wytycznych wg CI
  • wewnętrzna ocena satysfakcji klientów

 

Przyznane wyróżnienie potwierdza najwyższą jakość obsługi posprzedażowej oferowanej przez firmę KM Serwis. Partner Serwisowy otrzymał statuetkę wraz z prawem do posługiwania się tytułem do czasu ogłoszenia kolejnej edycji w 2024 roku. W tegorocznym konkursie „Service Partner of the Year” wzięło udział 29 warsztatów z całej Polski.

 

Źródło: EWT Truck & Trailer Polska

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).